LOTTEMAALE SEIKLEMA

10.06-31.08.2017Lotte koos sõpradega ootavad taas endale külla, et veeta koos üks vahva suvepäev täis toredaid mänge, põnevaid avastusi ning lõbusaid teatrietendusi.

Sulle, hea Telia klient, on ajavahemikul 15.05-15.06 piletid 33% soodsama hinnaga (tavahind 20 €). Soodushinnaga pääsmeid saad osta ainult eelmüügist logides sisse iseteenindusse. Kiirusta, sest Telia kliendisoodustusega pileteid on müügil piiratud koguses.

Sisenen

Lottemaal ootab külastajaid ka sel suvel palju uut ja põnevat. Leiutajateküla elanikud on talve jooksul taas usinasti leiutanud ning valminud on mitmed uued leiumasinad, mida avastada. Igapäevaselt toimuvad üle teemapargi mitmed suuremad ja väiksemad teatrietendused ning muidugi on ette valmistatud suur näidend, mis sel aastal räägib Leiutajateküla elanike juurte otsingutest, muidugi seda omapärasel humoorikal moel.

Lottemaa külastuseks tasub varuda kohe terve päev, sest vaatamist, avastamist ja kogemist jätkub kogu perele terveks päevaks. Lisaks palja silmaga nähtavale, saab läbi Lottemaa äpi avastada ka peidus olevat põnevat maailma.