Viimsi Happy Jazz Festival

Viimsi Happy Jazz Festival Viimsi Happy Jazz Festival toimub 1.-5. novembrini Viimsis.Sulle, hea Telia klient, on Laidoneri mõisa Tõllakuuris ja Viimsi kooli saalis toimuvatele kontsertidele piletid 20% soodsamad. Soodushinnaga pileteid saad osta Piletilevi e-poest või müügipunktidest sooduskoodi alusel. Sooduskoodi leiad iseteenindusse sisse logides.

 Sisenen


Reede, 4. november

Laidoneri mõisa tõllakuur

17.00 - Sofia Rubina trio

(Tuntud Eesti lauljana on Sofia esinenud paljudel jazz festivalidel Euroopas ja osalenud paljudel jazz konkurssidel. Aastal 2009 õppis ta Berklee kolledzhis kus oli võimalus esineda muu hulgas ka New Yorgi maailmakuulsas jazzklubis Blue Note.

"Suur osa minu esinemistes on improvisatsioonil. Mulle meeldib laval olla loov, ma tahan alati publikut üllatada" - Sofia Rubina)

Viimsi kooli saal

19:00 - "Hold Tight"- Tribute To Andrews Sisters. Koosseis: Swing'n'Joy Orchestra, Kelli Uustani, Triin Lutsoja, Evelin Veermets. Külalisena Margus Jürisson. Kristin Pukka/lavastaja koreograaf (Eesti)

(Swing'n'Joy Orchestra tuli kokku detsembris 2011, et teha muusikaline kummardus maailmakuulsale Ameerika vokaaltriole "Andrews Sisters". Hiljem on lisandunud veel mitmed kontserdid erinevate kavade ja solistidega. Tribute to Amy Winehouse, solist Kelli Uustani. The Songs of Charlie Chaplin, solistid Marko Matvere ja Kelli Uustani. Viimasest on välja antud kontsert - dvd. Aastatel 2012 - 2014 esineti saateorkestrina meelelahutuslikus telesaates "Perepidu" ETV ekraani)

Laupäev, 5. november

Laidoneri Mõisa Tõllakuur

17:00 - James Werts sings Sinatra - koosseis: James Werts & Friends

(Pärit Ameerika Ühendriikidest Detroidist, praegu resideerub James meie koduses Haabneemes. Laulja ja bassimängija oma bändis James Werts World Project, teeb ta sedakorda kummarduse suurele Frank Sinatra'le ja seda koos saksofonist Ivo Lille ja pianist Andrus Rannaäärega.)

Viimsi kooli saal

19:00 - Andrea Motis, Joan Chamorro Quintet (Hispaania)

(Seitsmeselt läks Andrea Motis Sant Andreu muusikakooli Barcelona külje all, saades üsna ruttu kooli juhtivaks trompetimängijaks. Hiljem õppis juurde ka saksofoni. Kaheteistkümneselt liitus linna jazzbändiga, mida juhatas Joan Chamorro. Varaküpsusest tingituna on Andreal tulnud anda intervjuusid väga paljudele väljaannetele, tema häält on võrreldud Norah Jones' iga. Aastal 2010, viieteistkümnesena salvestas ta oma esimese jazzstandardite plaadi kui vokaalsolist) Lisainfo ja kava: www.happyjazz.ee.