Viljandi pärimusmuusika festivali passid soodushinnaga

Juba XXIII korda toimuv Viljandi pärimusmuusika festival on omasuguste seas üks Baltikumi ja Põhjamaade suurimaid. Ühendades endas nelja päeva jooksul ligi 100 kontserti, 300 esinejat, üle 20000 külastaja ning lisaks muusikale ka tugeva lisaprogrammi, on sellest kujunenud üks omanäolisemaid traditsioonilise muusika festivale kogu maailmas.

23-26. juulil 2015 toimuva festivali alateema on Vabadus, juhtides tähelepanu uue muusikute põlvkonna lähenemisele pärimusmuusikale, kus on koht ka omaloomingul ja improvisatsioonil.

EMT-l ja Elionil on hea meel olla Viljandi pärimusmuusika festivali suurtoetaja ning pakub EMT ja Elioni klientidele festivali passe ja päevapasse soodushinnaga.

Sulle, EMT ja Elioni klient, on festivali passid ja päevapassid tavahinnast 25% soodsamad.

Piletid tulevad Piletilevi müügikohtadesse ja veebipoodi müüki 1. detsembril 2014 ning on eelmüügis soodsamad kui festivali ajal.

Soodushinnaga festivali- ja päevapasse saad osta sooduskupongi või sooduskoodi alusel, mille leiad siitsamast kui sisened iseteenindusse. Selle kupongiga või sooduskoodiga saad osta kuni 2 festivalipassi või kuni 10 päevapassi. Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ja internetipoes kuni 26.07.2015 või kuni soodushinnaga passe jätkub. Kiirusta, kogused on piiratud.

 

Soodushinnaga festivalipassid on välja müüdud. Soodushinnaga päevapassid on otsas.


Festivali pass

Festivali passe müüakse kahes hinnaklassis. Kui üks kogus on müüdud, hakkab koheselt kehtima järgmisele kogusele määratud hind.

I hinnaklass: soodushind EMT ja Elioni klientidele 43,50 € (tavahind 58 €)
II hinnaklass: soodushind EMT ja Elioni klientidele 51 € (tavahind 68 €)

Festivali pass

Hinnad eelmüügis
Neljapäev, 23. juuli: soodushind EMT ja Elioni klientidele 14,25 € (tavahind 19 €)
Reede, 24. juuli: soodushind EMT ja Elioni klientidele 21,75 € (tavahind 29 €)
Laupäev, 25. juuli: soodushind EMT ja Elioni klientidele 24 € (tavahind 32 €)
Pühapäev, 26. juuli: soodushind EMT ja Elioni klientidele 11,25 € (tavahind 15 €)

Hinnad festivali ajal
Neljapäev, 23. juuli: soodushind EMT ja Elioni klientidele 17,25 € (tavahind 23 €)
Reede, 24. juuli: soodushind EMT ja Elioni klientidele 24 € (tavahind 25 €)
Laupäev, 25. juuli: soodushind EMT ja Elioni klientidele 27 € (tavahind 36 €)
Pühapäev, 26. juuli: soodushind EMT ja Elioni klientidele 13 € (tavahind 17 €)


Viljandi pärimusmuusika festivali uus kontsertformaat Pimekohting sünnib EMT Live äpis

XXIII Viljandi Pärimusmuusika festival paneb 23.-26.juulil taas kord Viljandi kihama. Uudisena saavad külastajad esinema hakkavad duod ise kokku panna: Pimekohtingu kontserdi esinejapaarid sünnivad EMT Live äpis hääletamise tulemusel.

​Tänavuse festivali viimasel päeval, 26. juulil, saavad kõik kontserdikülastajad osa täiesti uuest kontserdiformaadist, kus esinema hakkavad duod paneb kokku publik. Pimekohtingu nime kandva kontserdi esinejapaarid sünnivad EMT Live äppis kõigi huviliste poolt hääletamise tulemusena ja need, kes kokku lähevad, selguvad alles kohapeal, olles üllatuseks nii pealtvaatajaile kui esinejaile endile.

Pühapäeva õhtul kell 20.00 toimuval kontserdil tulevad EMT ja Elioni Kaevumäe lavale 8 pärimusmuusikut ja 8 muude muusikastiilide esindajat. Hääletus on üles ehitatud nii, et koos musitseerima saab igaüks valida ühe pärimusmuusiku ja talle lavapartneriks mõne teise muusikastiili esindaja. Rohkem hääli saanud paarid koos lavale astuvadki.

Pärimusmuusikutest osalevad Eeva Talsi, Ruslan Trochynskyi, Sandra Sillamaa, Taavet Niller, Tõnu Tubli, Mari Kalkun, Silver Sepp ja Jalmar Vabarna ning muude muusikastiilide esindajstest Sander Mölder, Mari Jürjens, Kallervo Karu, Andre Maaker, Marten Kuningas, Liisi Koikson, Karl-Erik Taukar ja Robert Linna.

 

Hääletamine toimub vaid EMT Live äpi vahendusel. EMT Liverakenduses saab lisaks vaadata Viljandi Pärimusmuusika Festivali esinejate kohta infot, kuulata folgiraadiost esinejate muusikat, vaadata kontsertide kava ja luua oma personaalse üritustel osalemise kava, vaadata ala kaarti, lisada meeldetuletusi jms. Lisaks kantakse EMT Live mobiilirakenduses kogu festivali jooksul otseülekandena üle kõiki EMT ja Elioni Kaevumäe laval toimuvaid kontserte ning 16.07. aset leidvat festivalieelset pressikontserti. Rakendusest on EMT klientidel võimalik osta ka kontserdipileteid ning soodushinnaga festivali päevapasse, lisades piletihind mobiiliarvele.

Viljandi Pärimusmuusika Festivalil oleme väljas ka Suhtluse telgiga, kus festivalikülastajad saavad greenscreeni taustal teha fotosid olles justkui laval koos ansambliga Curly Strings. Samas on meie telgis külastajatel võimalik oma festivalielamused kenasti Suhtluse pilve üles laadida ning samas ka oma nutiseadmeid laadida. Lisaks on EMT ja Elionil festivali ühe peatoetaja ning aasta kultuurisõbrana festivalikülastajatele varuks nii mõnedki üllatused. Vali EMT Live äppis oma lemmikartistid esinema ja tule head muusikat nautima!


Oluline teada

  • EMT ja Elioni soodustus 25% ei kehti noorte passile ega õpilaste, üliõpilaste, pensionäride soodustuspiletitele.
  • Festivali pass ja päevapass tagab festivali ajal sissepääsu kõigile välikontsertidele ja ööklubisse ning vabade kohtade olemasolul Pärimusmuusika Aidas ja Jaani kirikus toimuvatele kontsertidele. Lisaks annab pass hinnasoodustuse teistele sisekontsertidele.
  • Nii festivali pass kui päevapass vahetatakse käepaela vastu pileti- ja passikeskuses, mis asub festivali peavärava juures, Vabaduse platsil. Pileti- ja passikeskus on avatud 12.00-01.00.
  • Festivalile saavad tasuta kõik kuni 12-aastased lapsed (kaasa arvatud). Et vältida lapse vanuse määramisega tekkida võivaid probleeme, palume festivali alale jõudes pöörduda piletimüüjate poole, kes panevad dokumendi ettenäitamisel lapsele käepaela.
  • Noorte pass on mõeldud õppivale noorele vanuses 13.-26. (k.a) eluaastat. Noorte pass vahetatakse käepaela vastu isikut- ja õppimist tõendava dokumendi alusel.
  • Festivali passe, päevapasse ja noorte passe müüakse piiratud arv kogus.
  • Lisainfo: www.folk.ee