Et Eesti oleks parem paik elamiseks!

Unistame sellest, et Eesti oleks avatud ja sõbralik riik, kus kõigil on hea elada ja kus abivajajaid märgatakse. Märgata saab ja võib erinevalt, toetada kas sõna või teoga, olla lihtsalt olemas.

Heategusid on väga erineva sisu ja suurusega. Mõnikord piisab sellest, et kuulad ära. Teinekord on vaja midagi muud – toitu, kooliraamatuid, väikest rahalist toetust või hoopis professionaalset nõu. Oluline on soov näha, vaadata eelkõige südamega – sest just nii näed kõige paremini nagu Antoine de Saint-Exupéry raamatust „Väike Prints“ teame.

Läheneva emadepäevaga seoses tahame tähelepanu pöörate just lastele ja nende vanematele. Soovime astuda sammukese lähemale sellele, et iga laps tunneks, et tema jaoks on alati keegi olemas. Et ta kasvaks üles sõbralikus ja toetavas keskkonnas. Nii kasvab ühes temaga ka usk just sellisesse Eestisse, millest me unistame ja mille üle saame südamest uhked olla.

Oleme siia veebikeskkonda koondanud erinevaid algatusi, kes kõik ühel või teisel moel aitavad kaasa sellele, et need, kes vajavad tuge ja armastust, seda ka saaksid.


Telia emadepäeva kontsert

8.mai, kell 14.00 Tallinnas Raekoja platsil

  • Tuntud lauljad esitavad koos ETV laululastega vanu häid lastelaule uues kuues. Laulud saab koju kaasa võtta tuliuuel plaadil nimega „Sinust ongi mu laul“. Iga ostetud plaadiga toetad Eesti Lasterikaste Perede Liitu 1 euroga.
  • Esinevad Birgit, Liis Lemsalu, Ott Lepland, Getter Jaani, Daniel Levi, Liisi Koikson, Kristel Aaslaid, Mart Müürisepp, Kristjan Kasearu, Võlukeeled, ETV Lasteekraani laululapsed.
  • Lapsed saavad joonistada emale ilusa kaardi ja toimub palju teisi toredaid tegevusi.