MinuToon

Teenus "MinuToon" võimaldab Sul valida oma mobiiltelefoni numbril kutsetooniks oma lemmikmuusika või loodusheli, mida mängitakse ette Sulle helistavatele inimestele. Muusika taustal kõlab ka tavaline kutsetoon, et helistaja saaks aru, et tegu on tavalise kõnega ning ei peaks seda näiteks infoliini tasuliseks ootemuusikaks.

MinuToon teenus suletakse 31.08.2016


Mugavaim viis teenust kasutada on mobiiliportaalis SurfPort, mis asub aadressil www.surfport.ee.

Otselink MinuToon mobiililehele asub www.surfport.ee/content/minutoon

MinuToon mobiililehel saab toone kuulata ning mugavalt, ilma SMS-i saatmata kohe tellida.

Tooni aktiveerumisel saadetakse Sulle ka kinnitav SMS.

MinuTooni kuulamine ei maksa helistajale midagi.

NB! Teenusele TwinSIM ja teenuspaketile Kaksiknumber MinuTooni tellida ei saa.

Muusikateoste kasutamine sellel leheküljel on kooskõlastatud EAÜ/NCB-ga.

Teenuses MinuToon kasutatava muusika edasine levitamine ega kopeerimine ei ole lubatud.

Kõige kiirem ning mugavam on toone tellida EMT mobiiliportaalis SurfPort.

Kui Sa soovid teenuse salvestada oma mobiiltelefoni järjehoidjatesse siis otselink teenusele asub:
www.surfport.ee/content/minutoon

Allpool on toodud valik toone, mille saad aktiveerida ka SMS-iga.

NB! Teenuse lõpetamine käib Iseteeninduses.

Heli tellimiseks saada numbrile 9966 valitud heli tellimiskood. Teenus aktiveeritakse 15 minuti jooksul.

Heli muutmine

MinuToon heli vahetamiseks telli teenusepakkujalt uus heli.

Toonid

Siin nimekirjas esitatud heli tellimine maksab 1,65 €

Huvitavad hääled
Vesi muliseb 18719
Kiisunäu 18985
Beebi õnnelik naer 18984
Tarzani joodeldus 19034
Käokell 18990
Tige herilane 18987
Kuulipilduja 18986
Hobuse hirnatus 18988
Koer haugub 18989
Tuletõrje sireen 19026
Popid hitid eestist ja välismaalt
Smilers - Päike ja Pärnu tüdrukud 1093663
Smilers - Vuntsidega mees 1009483
Chalice – Minu inimesed 1010034
Chalice – Mulle meeldib see 1010079
Tanel Padar & The Sun – Võta aega 1010757
Fix - Tsirkus (Jan Uuspõld läheb tartusse) 1020709
Laura – Muusa 1020834
Laura – 581c 1078413
Genka vs DJ Critikal feat. Lil J – Tallinn 07 1078438
Cool D – Eestlased 1084715
A-Rühm - Palmisaar 1084720
Cool D – Pole sinu asi 1084721
Kreisiraadio – Leto Svet (Dance remix) 1084945
Mari-Leen – Printsess 1084946
Metsatöll – Hiiekoda 1085379
Metsatöll – Hundiraev 1085380
Metsatöll – Lahinguväljal näeme, raisk! 1085381
Metsatöll - Oma laulu ei leia ma üles 1085383
Kosmikud - Elu mõte 1085396
Kosmikud - Pulmad ja matused 1085402
Blind - Voyage Voyage 1085473
Bläck Rockit - Vaata mind (2008) 1086672
Urban Symphony - Rändajad 1106984
Hannaliisa Uusma - Elupõletaja 1117885
Shanon - Läbi pisarate 1120399
Nightwish - Wish I Had an Angel 18967
ATB – Humanity 18969
Prodigy - Smack My Bitch Up 18980
ATB - The Summer 18982
ATB – Ecstasy 19062
Haddaway - What Is Love (Reload) 19047
Vivaldi - Winter, Largo 19051
Mozart - Eine Kleine Nachtmus 19417
Uriah Heep - Lady in Black 19422
Christina Aguilera - Beautiful (cover) 19428
Elvis feat. JXL - A Little Less Conver 19431
Gabrielle - Out Of Reach (cover) 19433
Santana - Maria Maria (cover) 19446
Shakira - Whenever Wherever (cover) 19447
James Blunt - You're Beautiful 19697
Las Ketchup - Ketchup Song 19698
Madonna - American Pie 19699
TATU - All The Things She Said 19702
Eric Prydz Vs Pink Floyd - Proper Education (cover) 21897
Timbaland feat. Nelly Furtado & Justin Timberlake - Give It To Me (cover) 21902

Teenusega MinuToon saad nüüd valida oma mobiiltelefoni numbril kutsetooniks Telia teleklippide muusikat, mida mängitakse ette Sulle helistavatele inimestele. Telia tooni tellimiseks saada SMS-sõnum tasuta numbrile 9966 loo järel oleva märksõnaga (näiteks: 1114574). Teenus aktiveeritakse 15 minuti jooksul.

Telia toonid on tasuta. MinuToon teenuse hooldustasu on 0,65 € (10.16 kr) kuus.

Telli äge telefonihelin!

SurfPorti muusikapoest saad tasuta alla laadida DJ Critikali & Paul Oja Telia reklaami muusikaga helina. Helina tellimisel lisandub andmesidetasu.
 

Telia toonide tellimiskoodid:
Meile kuulub see päev 6666662 Kuula
Telia muusika 1114574 Kuula
Telia noored Oja & Critikal 964694 Kuula
Telia tantsija Johanna 1114573 Kuula
Telia sõnumimees Henrik 1114572 Kuula
Telia jalkakutt Max 1114569 Kuula
Telia autojuht Toomas 1114566 Kuula
Telia aktivist Mari 1114565 Kuula
Telia itimees Allan 1114568 Kuula
Telia lillemüüja Silja 1114571 Kuula
Telia insener Sten 1114567 Kuula
Telia joogaproua Maie-Reet 1114570 Kuula
MinuToon teenuse hooldustasu on 0,65 €. Hooldustasu arvestus toimub kalendrikuu täpsusega (näiteks kümneks päevaks teenust tellides tuleb ikkagi tasuda kogu kuu eest). Sõltumata MinuToon helide vahetamisest, võetakse hooldustasu vaid üks kord kuus. Seda ka siis, kui sama kuu jooksul teenuse lõpetad ja taas alustad.

MinuToon heli tellimise tasu kehtestab teenusepakkuja, kelle vahendusel heli tellitakse.

Kõnekaardi kliendil arvestatakse hooldustasu maha ettemaksu arvelt teenuse tellimisel ja edaspidi iga kuu alguses. Kui kõnekaardikliendil puudub tellimisel või hilisemal teenuse kasutamisel piisav ettemaksujääk, saadetakse meeldetuletav SMS ja korratakse hooldustasu võtmisel veel 2 päeval. Kui piisavalt ettemaksu ei lisata, lõpetatakse teenus automaatselt ning teenuse kasutamise jätkamiseks tuleb lemmiklugu uuesti tellida.

Teenuse tellimisega kinnitab tarbijast klient, et soovib teenust koheselt kasutama hakata ja on teadlik, et ta kaotab seeläbi sidevahendi teel sõlmitud lepingukohase 14-päevase taganemisõiguse.