Suurem internetimaht väiksema hinnaga

Valides uue Mobiilse Äri paketi, saad suve lõpuni suurema internetimahu väiksema hinnaga. Näiteks valides internetimahuks 14 GB, saad selle 7 GB hinna eest. Lisaks helistad, saadad sõnumeid ja kasutad internetti nüüdsest ainult Teliaga Euroopa Liidus sama hinnaga nagu Eestis.


Roaming mahud

Kui sa juba oled vana Mobiilse Äri kasutaja, liitu Euroopa Liidus koduhinnaga suhtlemiseks või sooduspakkumise saamiseks uue Mobiilse Äriga

Tingimused


Kõned, sõnumid ja internet Euroopa Liidus

Kasuta Mobiilse Äri paketi kuutasus sisalduvat kõnede, sõnumite ja interneti mahtu koduvõrgu tingimustel ja ilma lisatasudeta.

  • Helistades mõnes Euroopa Liidu riigis olles Eestisse või mõnda teise Euroopa Liidu riiki, maksab kõne põhimõttel, nagu oleksid selle teinud Eestis viibides teise Eesti võrku.
  • Saates mõnes Euroopa Liidu riigis olles sõnumi Eestisse või mõne teise Euroopa Liidu riiki, maksab sõnum põhimõttel, nagu oleksid selle saatnud Eestis viibides teise Eesti võrku.
  • Vastuvõetavad kõned Euroopa Liidu riikides on sulle tasuta.
  • Helistades või saates sõnumeid mõnes Euroopa Liidu riigis olles muudesse riikidesse, kehtib tavapärane rändlusteenuste hinnakiri.
  • Interneti kasutamine Euroopa Liidus maksab samal põhimõttel nagu kasutaksid seda Eestis viibides.

Riigid, kus kehtivad rändlushinnad

Uued reguleeritud rändlustasud kehtivad Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna riikides

Euroopa Liidu reguleeritud rändlushinnad kehtivad Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna (EEA) järgmiste riikide operaatorite võrkudes: Austria, Belgia, Bulgaaria, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Island, Itaalia, Kreeka, Küpros, Leedu, Liechtenstein, Luksemburg, Läti, Malta, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Taani, Tšehhi, Ungari.

Lisaks kehtivad reguleeritud rändlustasud veel järgmiste riikide operaatorite võrkudes: Gibraltar, Guadeloupe, Martinique, Mayotte, Prantsuse Guajaana, Reunion, Saint Martin, San Marino, Vatikan, Madeira, Azores, Ahland Islands, Canaries, Ceuta, Melilla.

Uus mobiilne äri

Mobiilse Äri paketiga suhtled kogu Euroopa Liidus nagu Eestis. Uutes ja mahukamates Mobiilse Äri pakettides on nüüd 1 GB interneti hind sinu jaoks soodsam kui varem

Vaatan lähemalt

Mobiilse Äri ja rändlusteenusega ei ole Testlio tegemistel piire

Testlio pakub firmadele tarkvara ja rakenduste testimise teenust ning teeb seda läbi oma kaastöötajate võrgustiku.

Ühe edukaima Eesti idufirma kaasasutajast ning CEOst, Kristel Kruustükist, on saanud idufirmade ja IT maastikul inspireeriv eeskuju.

Kristel Kruustük

„Minu inspiratsiooniks on minu tiim ja testijate kommuun – koos soovime muuta testimise maailma. See on see, mis mind edasi viib. Tänu Telia Mobiilsele Ärile ja rändlusteenusele saan enda äri ajada igast Euroopa nurgast”.


Vali oma äri edendamiseks uus seade


Apple iPhone 7

Apple iPhone 7 32 GB

Veelgi võimekam iPhone – vastupidavam aku, laitmatu stereosüsteem ning kirgas ekraan. Vee- ja tolmukindlus ning meisterlik kaamera.

Hind:

759 €

Tutvun tootega e-poesSamsung S8

Samsung Galaxy S8

Uusim Samsungi lipulaev, mis lisaks täiuslikule välimusele ja funktsionaalsusele toetab ka üles- ja allalaadimiskiirust kuni 1Gbit/s.

Hind:

809 €

Tutvun tootegaHP Probook 440 4G

HP Probook 440 G4

Värskeim Intel KabyLake protsessor ning SSD kõvaketas teevad sellest arvutist kiire ja tõhusa töövahendi.


Kliendihind:

679 €

Tavahind:

699 €

Tutvun tootega