SEADMETE JA TARKVARA MÜÜK

Pakume sulle erinevate tootjate töökohalahendusi alates nuhvlist ja tahvlist kuni spetsiifiliste serverlahendusteni. Meil on ka esinduslik valik tarkvara, lisaseadmeid ja tarvikuid.

  • Suur valik tooteid on kohe laos olemas.
  • Tellitaval kaubal on lühikesed tarneajad.
  • Tänu pikaajalisele kogemusele ja partnersuhetele tarnijatega pakume sulle sobiva lahenduse mõistliku hinnaga.

Soovin pakkumist


Asjatundlik meeskond

Meie meeskond on koolitatud pakkuma peaasjalikult ärikasutajatele mõeldud tooteid, lahendusi ja teenuseid nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele olenemata nende tegevusalast.

Tagame sulle parima investeeringu pikkadeks aastateks: väldime ala- või üledimensioneeritud lahendusi ja pakume kõrgetasemelist järelteenindust.

Mitmekülgne tootevalik

Meie tootevalik katab üldjoontes ettevõtte kogu IT-vajaduse alustades telefonist ja lõpetades ärikriitilise serverlahendusega.

Müügil on nuhvlid, tahvlid, terminalid, laua- ja sülearvutid, monitorid ning muud personaalsed seadmed. Pakume ka tunnustatud tootjate servereid ja infratarkvara, mis katavad tänapäeva ettevõtete vajadused.


Hinnatud partnerid

Oleme partnersuhetes maailma juhtivate serveritootjatega HP, Oracle, Dell jt, infratarkvara tootjatega WMware, Citrix, Microsoft, Oracle, Veeam, Symantec jt ning seadmetootjatega nagu Apple jt.

Valime oma partneriteks tootjad, kellel on oma arendusüksused, et tagada pidev innovatsioon.


HP lahendused

Meie HP-meeskond on koolitatud pakkuma ärikasutajatele mõeldud HP tooteid, lahendusi ja teenuseid nii väikestele kui ka suurtele ettevõtetele olenemata nende tegevusalast.

Meilt HP lahendust ostes teed parima investeeringu pikkadeks aastateks: väldime ala- või üledimensioneeritud lahendusi ja pakume kõrgetasemelist järelteenindust.

Meil töötavad HP sertifikaatidega spetsialistid: HP Accredited Sales Professional, HP Master Accredited Systems Engineer, HP Accredited Integration Specialist jt. Meie ligi 200-liikmelisel administraatorite ja tehnikute üksusel on HP tehnoloogiaga töötamisel pikaajalised ja põhjalikud kogemused, sest lõviosa Telia enda ja meie klientide teenuseid töötab meie serverikeskuses just HP serveritel.

Meie HP-tootevalik katab üldjoontes ettevõtte kogu IT-vajaduse alustades kettaseadmetest ja lindirobotitest kuni suure arvutusjõudlusega serveriteni.

Tootevalikus on üldtuntud ProLianti blade- ning rack- ja tower-korpustes serverid.

Serverid ja tööjaamad

  • Inteli ja AMD protsessoritel põhinevad x86 (Windows, Linux, Vmware) serverid ja tööjaamad
  • Unikaalsed blade-serverlahendused
  • Grid-tehnoloogial põhinevad arvutusklastrid
  • Kõrgeltkäideldavad serverlahendused
  • Terminallahendused

VMware lahendused

Oleme aastast 2007 sertifitseeritud VMware Solution Provider – Enterprise-taseme partner.

Pakume VMware'i virtualiseerimistoodetega – eelkõige vSphere'i ja View tootekomplektide baasil – kliendi serverite ja töökohaseadmete virtualiseerimisprojektide läbiviimist. Sealhulgas teostame erineva mahuga konsolideerimisprojekte, kui soovid füüsiliste serverite asemel kasutada virtuaalplatvormi ja vähendada serverite hulka andmekeskuses.

VMware'i toodete abil on võimalik oluliselt tõsta kliendi andmekeskuses olemasolevate ressursside paindlikku jaotamist ja vajadusel kiirelt väljastada arvutusressursse (sh juba valmis installitud virtuaalmasinaid, kuhu on kohe võimalik asjakohaseid rakendusi paigaldama hakata).

Oluline eelis võrreldes füüsiliste serveritega on lihtsalt tagatav serverite ja neil töötavate teenuste kõrge käideldavus ning probleemide korral kiire serverite/teenuste taastamine. Enamikku tegevustest virtuaalkeskkonnas on võimalik automatiseerida või lihtsate töövõtetega teostada – tänu sellele hoiad kokku süsteemiadministraatorite aega. Tulemuseks on sinu ettevõtte vajadusi järgiv, paindlik ning riistvara-, toite- ja jahutuskulusid säästev andmekeskus.

Pakume abi Disaster Recovery ettevalmistamise ja taasteprotsesside automatiseerimisel, kasutades VMware Site Recovery Manageri.

Pakume ka virtuaalserverite majutusteenust ja tagavara-serverikeskust Disaster Recovery lahendustele.


TELLI SEADMED JA TARKVARA TELIAST

Küsin teenindajalt

või võta ühendust oma kliendihalduriga.