MOBIILNE ÄRI

Sobivas mahus kõneminuteid ja internetti sinu telefoni, tahvlisse ning sülearvutisse kasutamiseks nii Eestis kui ka teistes Euroopa Liidu riikides.

Loen lähemalt

MOBIILNE INTERNET ARVUTIS

Kvaliteetne mobiilne internet arvutis või tahvelarvutis. Sama internetimahtu kasutad Baltimaades ja Skandinaavias sama hinna ja tingimustega nagu Eestis.

Loen lähemalt


OLEMASOLEVA PAKETI MUUTMINE

Kui soovid suurendada oma tänase paketi internetimahtu või alles alustad interneti kasutamist nutiseadmes, saad valida olemasolevale paketile sobiva andmemahu. Selleks, et kasutada kiiret 4G internetti mitmes seadmes, soovitame valida Mobiilse äri paketi.


MOBIILNE INTERNET TELEFONIS


Pakett50 MB2 GB4 GB7 GB14 GB28 GB56 GB
Andmemaht50 MB2 GB4 GB7 GB14 GB28 GB56 GB
Kiirus (all/üles)MaxMaxMaxMaxMaxMaxMax
Võrk4G4G4G4G4G4G4G
Kuutasu

0 €

8,99 €

11,49 €

13,49 €

18,49 €

23,49 €

31,49 €


Hinnad ei sisalda käibemaksu


  • Vähesele internetikasutajale Kõige väikesem internetimaht on hea valik siis, kui kasutad internetti oma töös minimaalselt.
  • Igapäevasele asjaajajale 4 GB sobib hästi igapäevaseks e-posti kasutamiseks ning veebilehtede sirvimiseks, kuid mitte mahukate failide saatmiseks.
  • Keskmisele internetikasutajale 7 GB sobib hästi siis, kui sa peale e-posti kasutamise ning veebilehtede sirvimise ka aeg-ajalt mahukamaid faile saata ja vastu võtta soovid.
  • Tegusale internetikasutajale 14 GB on suurepärane valik aktiivsele internetikasutajale, kes peale tavapärase asjaajamise ka aeg-ajalt videokõnesid peab ning mahukaid faile saadab ja vastu võtab.
  • Vilunud internetikasutajale 28 GB on kindel valik kiireteks asjaajamisteks nii kontoris viibides kui ka liikvel olles. Samuti piisab sellest mahust kvaliteetsete videokõnede pidamiseks.
  • Nõudlikule internetikasutajale 64 GB on parim valik nõudlikule internetikasutajale, kes vajab internetti ka väljaspool tööaega toimetamiseks, HD-kvaliteedis videokonverentside pidamiseks ning muretuks interneti jagamiseks mitmes seadmes.

Kui kasutad kogu paketis sisalduva internetimahu ära enne kuu lõppu, saad ka lisamahtu juurde osta, seda nii iseteeninduses kui ka SMS-iga.

Kui sa pole eraldi internetipaketiga liitunud on sul kohe avatud internetiteenus hinnaga 1 euro päevas. Internetipakettides mõõdetakse ja arveldatakse andmemahtu 1 kB arveldussammuga: tasu rakendatakse alates esimese kB kasutamisest. 100 MB täitumisel teenus piiratakse (päevalae andmemaht). Päevalae andmemahu täitumisel interneti ühendus katkestatakse, kasutamise jätkamiseks saad lisaks tellida 100 MB hinnaga 1 euro. Lisamahu tellimiseks saada sõnum märksõnaga “PAEV EE” numbrile 9559.

Paketi vahetamisel odavama vastu rakendatakse jooksval kuul tellitud kallima paketi kuutasu.

Muudan Paketti