Väikekontori wifi

Pea iga kontor vajab toimimiseks kvaliteetset WiFi ühendust – olgu see siis juhtmeta töötamiseks või külalistele internetivõimaluse pakkumiseks.

Telia Väikekontori WiFi teenus sobib ettevõttele, kes soovib keerukate võrguseadistuste asemel lihtsat ning hästi töötavat WiFi lahendust.

  • Kuutasuline teenusmudel
  • Töökindlad äriklassi võrguseadmed
  • Kompetentne tugimeeskond

KÜSIN PAKKUMIST


ÄRIKLASSI SEADMED

WiFi teenuse pakkumisel kasutame ärikliendi nõudmistele vastavaid Ubiquiti Networks võrguseadmeid.

TEENUSE TUGI

Töötava võrgulahenduse aluseks on kompetentne tugimeeskond. Usalda oma WiFi’t puudutavad küsimused Telia spetsialistide hoolde ning keskendu ettevõtte põhitegevusele.

KUUTASULINE TEENUSMUDEL

Ühe kuutasu eest saad mugavalt kasutusele võtta nii vajalikud võrguseadmed kui ka tugiteenuse. Nii saad töötava lahenduse ilma tülikate investeeringuteta.


Väikekontori wifi teenusevõimalused

Väikekontori WiFi lahenduse täpne hind sõltub valitud seadmete tüübist ja mahust ning täiendavalt tellitud lisategevustest.

  UNIFI AC Lite UNIFI AC LR UNIFI AC Pro
  Sobib sisetingimustesse Sobib sisetingimustesse Sobib nii sise- kui välitingimustesse
Leviala kuni 122 m kuni 183 m kuni 122 m
Wifi standard 802.11 a/b/g/n/ac 802.11 a/b/g/n/ac 802.11 a/b/g/n/ac
Kiirus kuni 867 Mbps (5 GHz) kuni 867 Mbps (5 GHz) kuni 1300 Mbps (5GHz)
PoE lahendus 24V Passive 24V Passive PoE/PoE+
  Hind: 8 €/kuus Hind: 9 €/kuus Hind: 10 €/kuus
  •   Teenuse kuutasule lisandub siseruumidesse paigaldatava seadme kohta teenuse liitumise tasu 25 €.
  •       Välitingimustesse seadmete paigaldamine toimub vastavalt kokkulepitud mahule ja tingimustele.
  •       Hinnad ei sisalda käibemaksu.

Küsimused ja vastused


Telia Väikekontori WiFi teenus sobib ettevõttele, kes soovib keerukate võrguseadistuste asemel lihtsat ning hästi töötavat WiFi lahendust. Kui soovid vabaneda tülikatest kaablitest ning pakkuda klientidele ja külalistele juhtmeta interneti võimalusi, on Väikekontori WiFi sinu ettevõttele sobiv teenus.
Väikekontori WiFi teenuses sisaldub kliendi valitud hulk seadmeid ning täiendavad haldustegevused kaughalduse teel. Haldustegevuste raames tehakse vajadusel tarkvara uuendamist ning seadmete taaskäivitamist; turvatud WiFi võrgu seadistamist ning paroolide loomist, eemaldamist ning taastamist. Lisaks pakub Telia WiFi võrgu eeldiagnostikat ning vajadusel reageerimist kaughalduse teel võimalikele WiFi probleemidele. Teenuse raames ei hallata WiFi võrku kontoris kohapeal.
PoE tähistab inglisekeelset terminit „Power over Ethernet“, mis märgib võimalust voolutoite edastamiseks üle sisevõrgu. Lahendus võimaldab kasutada võrguseadmeid ilma täiendavate vooluadapterite ja pistikupesade. Seadmeni jõuab üks kaabel, mis tagab nii andmeside kui ka vooluühenduse.
Lahenduse kasutamiseks on vajalik „PoE“ funktsionaalsust toetav võrgu switch. Väikekontori WiFi teenuse raames on võimalik tehniliselt sobivad seadmed kasutusse võtta. Täpse pakkumise saamiseks võta meiega ühendust.
Väikekontori WiFi teenuse raames sisevõrgu väljaehitamist ei toimu. Kui ettevõttel on WiFi teenuse kasutamise soov, kuid täna puudulikult väljaehitatud sisevõrk või sisevõrk puudub, on selleks vaja koostada eraldi projekt. Sisevõrgu projekti hind lepitakse kokku projekti tellimisel ning see sõltub sisevõrgu mahust ja keerukusest.
Kui ettevõttel on täiendavaid eritingimusi, ehitame ettevõtte nõudmistest lähtuva lahenduse.