KASUTUSPÕHINE PAKKUMINE SINU ÄRI JAOKS

Oleme loonud süsteemi, mis arvutab sinu ettevõtte jaoks välja kõige sobilikuma kõnede ja interneti mahu ning mõistlikuima hinnastuse. Vaatame üle sinu tänase mahukasutuse, millest lähtuvalt soovitame sinu ärile parimat paketti.

Mobiilne Äri paindub sinu ettevõtte vajaduste järgi:

  • Piiramatu arv kõneminuteid ja sõnumeid igapäevaseks suhtluseks.
  • Kiire 4G internet tööasjade ajamiseks, asukohast hoolimata.
  • Kõned, sõnumid ja internet Euroopa Liidus Eesti hinnaga.

Loe Mobiilse Äri kohta täpsemalt siit.

Sisselogides näed allolevast tabelist enda firma mobiilinumbrite kolme kuu keskmist kasutust ning sellest tulenevalt paketi muudatuse soovitust. Vali ise, milliseid muudatusi teha soovid, jättes eelmärgistatud kastidesse vastavatesse kohtadesse linnukesed ning vajutades lehe lõpus nuppu „Kinnitan“. Paketi muudatused tehakse 15 minuti jooksul, suuremate mahtude korral päeva jooksul. Arvutame uued pakkumised tarbimispõhiselt iga päev.

Loen lähemalt siin

Kui mobiilinumbriga on kolme kuu jooksul viibitud mõnes Euroopa Liidu riigis, pakume sulle Mobiilse Äri kõnepaketti, millega on kõned, sõnumid ja internet nendes riikides Eesti hinnaga.

Kui mobiilinumbriga on viimase kolme kuu jooksul keskmiselt kuus räägitud üle 400 minuti, pakume sulle Mobiilse Äri kõnepaketti, mille kuutasu sisaldab tasuta kõnesid Telia võrku ning 1000 minutit kõneaega teistesse võrkudesse.

Kui mobiilinumbriga on kolme kuu keskmisena kasutatud mobiilset internetti tellitud mahuga võrreldes alla 50% või üle 90%, pakume sulle interneti mahu tõstmist või vähendamist. Lisaks toome sinu interneti 300 Mb/s kiirusega paketti (kui see veel seal ei ole).