KASUTUSPÕHINE PAKKUMINE SINU ÄRI JAOKS

Oleme loonud süsteemi, mis arvutab sinu ettevõtte jaoks välja kõige sobilikuma kõnede ja interneti mahu ning mõistlikuima hinnastuse. Vaatame üle sinu tänase mahukasutuse, millest lähtuvalt soovitame sinu ärile parimat paketti.

Mobiilse elu kõnepakett ärile paindub sinu ettevõtte vajaduste järgi:

  • Kõned, sõnumid ja internet Baltimaades ja Skandinaavias Eesti hinnaga.
  • Paketis sinu telefoni jaoks piisavalt kõneminuteid ja sõnumeid.
  • Paketi internetimahtu saad jagada oma nutiseadmete vahel.

Loe Mobiilse elu kohta lähemalt siin.

Allolevas tabelis näed enda firma mobiilinumbrite kolme kuu keskmist kasutust ning sellest tulenevalt paketi muudatuse soovitust. Vali ise, milliseid muudatusi teha soovid, jättes eelmärgistatud kastidesse vastavatesse kohtadesse linnukesed ning vajutades lehe lõpus nuppu „Kinnitan“. Paketi muudatused tehakse 15 minuti jooksul, suuremate mahtude korral päeva jooksul. Arvutame uued pakkumised tarbimispõhiselt iga päev.

Kui mobiilinumbriga on kolme kuu jooksul viibitud mõnes Balti või Skandinaavia riigis, pakume sulle Mobiilse elu kõnepaketti ärile, millega on kõned, sõnumid ja internet nendes riikides Eesti hinnaga.

Kui mobiilinumbriga on viimase kolme kuu jooksul keskmiselt kuus räägitud üle 400 minuti, pakume sulle Mobiilse elu kõnepaketti ärile, mille kuutasu sisaldab tasuta kõnesid Telia võrku ning 1000 minutit kõneaega teistesse võrkudesse.

Kui mobiilinumbriga on kolme kuu keskmisena kasutatud mobiilset internetti tellitud mahuga võrreldes alla 50% või üle 90%, pakume sulle interneti mahu tõstmist või vähendamist. Lisaks toome sinu interneti 300 Mb/s kiirusega paketti (kui see veel seal ei ole).