Background

Online.ee meilid ja kontaktid

Online.ee on nutikas keskkond, mis koondab ühte kohta kogu sinu kommunikatsiooni – meilid, kontaktid, failid ning mobiilikõnede ja SMSide logi koos SMSide saatmise võimalusega.

Online.ee meilid

Online.ee on nutikas keskkond, mis koondab ühte kohta kogu sinu kommunikatsiooni – meilid, kontaktiraamat, märkmed, SMS-ide saatmine ning sõnumi- ja kõnelogi. Seda nii arvutis, tahvlis kui nutitelefonis. Teenuse kasutamine on tasuta.

Mobiiliga sidumine

Sidudes Online.ee-ga oma telefoninumbri, saad ühe klikiga alustada kõnesid ja saata SMSe oma arvutist.

Numbri sidumise eelised

 • Kui klõpsad laua- või mobiiltelefoni ikoonile, siis alustab Online.ee kõne sinu eest
 • Online.ee keskkonnas näed, kes sinuga ühendust võtab
 • Kontaktide lehel näed viimaste kõnede nimekirja ning ajalugu
 • Lühisõnumi saatmiseks vali SMSide realt uus SMS ning kirjuta saaja nimi või telefoninumber. Saajaid võib olla kas üks, kaks või lausa mitukümmend
 • Sõnumi teksti sisse on võimalik automaatselt lisada iga saaja ees- ja perekonnanimi. Nii saad kiiresti oma kontaktidele isikliku pöördumisega sõnumeid saata
 • Online.ee talletab sinu sõnumivahetuse ning võimaldab lihtsasti erinevaid vestlusi jälgida. Sinu sõnumid on turvaliselt talletatud Online.ee keskkonda

Sisenen keskkonda

Mugavam kliendisuhtlus

Soovid saata personaalseid SMSe kõigile oma ettevõtte töötajatele korraga või teavitada kõiki oma kliente uutest põnevatest pakkumistest? Unustad oma telefoni koju ja avastad seda alles kontoris?

Sidudes Online.ee oma telefoninumbri, saad hallata kõneregistrit, helistada klientidele ning saata SMSe kas või korraga kõigile oma kontaktidele oma arvutist ning mugavalt ühe hiireklikiga.

Kuidas siduda Online.ee keskkonda

Mobiiliga sidumine

 1. Logi sisse või registreeri end Online.ee kasutajaks
 2. Leia seadete alt „telefoninumbrid“
 3. Mobiiltelefoni sidumiseks vajuta nuppu „Seo mobiilinumber“
 4. Sidumiseks helista oma mobiililt ekraanil näidatud telefoninumbrile
 5. Kui sidumine õnnestub, kuuled telefonist kinnitusteadet
Online.ee-ga saad siduda lepingulisi Telia või Diili mobiiltelefoni numbreid.

Lauatelefoniga sidumine

 1. Tulenevalt kasutustingimustest, tuleb sul esimese sammuna end turvaliselt autentida. Seda saab teha kasutades ID kaarti, mobiil-ID või pangalinki.
 2. Vajuta Ühenda kasutajakontod kinnitamaks, et turvaliselt autentitud isik on Online.ee'sse sisse logitud konto omanik.
 3. Kolmas samm on nõustumine Kasutustingimustega.
 4. Viimase sammuna tuleb lauatelefoniga helistada teavitusaknas kuvatud numbrile ja sisestada sealne PIN kood. Seejärel on lauatelefon Online.ee'ga seotud.
Online.ee-ga saad siduda lepingulisi Telia või Diili mobiiltelefoni numbreid.