REKLAAM

Meilt saad mitmekülgsed reklaamilahendused nii suurtele massidele suunatud kampaaniate edukaks läbiviimiseks kui ka väga spetsiifilisele sihtgrupile suunatud reklaamide tegemiseks.



NETI.EE

On Eesti ettevõtete otsingu kataloog, mida külastab 450 000 brauserit nädalas. NETI kataloog koosneb enam kui 30 000 ettevõtte kodulehest ning ca 70 000 ettevõtte kontaktkaardist.

Tellimise tingimused


HOT.EE/ONLINE.EE

Eesti suurima kasutajaskonnaga tasuta e-postikeskkond (üle 230 000 meilikonto), mida külastab nädalas: 300 000 brauserit

Hot.ee/ONLINE.ee-sse saad tellida nii bännerreklaame, kui e-mailipostitusi kasutajate postkasti. Reklaame saad suunata nii vanuse kui soo järgi, seega saad valida just need sihtrühmad, keda sul tegelikult tarvis on.

Tellimise tingimused


REKLAAMI TELLIMINE

Tellimiseks võta ühendust mõne meie reklaamikonsultandiga.

NB! Reklaamiosakond ei halda NETI otsingusüsteemi ja temaatilist kataloogi.

NETI sisuteenusega saad abi NETI ABI leheküljelt. NETI webmasteritega saad ühendust e-postiga: webmaster@neti.ee


Rainer Reis

Portaalide ja reklaamimüügi

valdkonnajuht

rainer.reis@telia.ee

Telefon: 511 2822

Kaija Valk

Reklaamitoimetaja

kaija.valk@telia.ee

Telefon: 529 2345

Birgit Arus

Reklaamikonsultant

birgit.arus@telia.ee

Telefon: 529 6916

Kertu Vill

Reklaamikonsultant

kertu.vill@telia.ee

Telefon: 559 99729

Mariliis Raamat

Reklaamikonsultant

mariliis.raamat@telia.ee

Telefon: 534 33772

Kristo Kiviorg

Reklaamikonsultant

kristo.kiviorg@telia.ee

Telefon: 535 43214