TELIA DIGITAL HUB – REGISTREERI!

TELIA DIGITAL HUB – REGISTREERI!

Eesti suurimal tehnoloogiakonverentsil saad kasulikku infot selle kohta, kuidas muuta oma äri efektiivsemaks, digitaalsemaks ja turvalisemaks. Digital HUB on mõeldud tulevikku loovatele ettevõtetele – ettekanded ja arutelud toimuvad 5G, IoT, küberturvalisuse, pilvetehnoloogiate ja IT-terviklahenduste teemadel. Esinejate seas on mainekaid digitaliseerimise visionääre Euroopast ja juhtivaid arvamusliidreid Eesti tehnoloogiamaastikult, kes näitavad kätte olulisimad uued suunad ja muudatused, et oleksid kursis nii tänaste kui homsete digitaliseerimise trendidega.

Üritusel on võimalik tutvuda ka tehnoloogiaettevõtete uusimate pakkumistega, kuulata praktilisi nõuandeid ning suhelda oluliste ettevõtete esindajatega. See on koht, kus panustada oma ettevõtte tulevikku.

Kui soovid saada esimeste seas infot Digital Hubi 2022. aasta programmi, esinejate ning registreerimise kohta, siis palun jäta meile oma kontaktandmed.

Digital Hub

ESINEJAD

ESINEJAD

Telia Digital Hub

Allison Kirkby

Telia Company president ja tegevjuht

Allison Kirkby on alates 2020. aasta maist Telia Company president ja tegevjuht. Telia Company on rahvusvaheline uue põlvkonna telekommunikatsiooniettevõte, mis teenindab maailma ühes digitaliseeritumas ja paremini ühendatud piirkonnas iga päev miljoneid kliente.
Lisaks Telia juhtimisele töötab Allison ka sõltumatu juhtkonnavälise direktorina Suurbritannia rahvusvahelises telekomiettevõttes BT Group ning on Suurbritannia juhtimisarvestajate kutseorganisatsiooni liige.
Enne tehnoloogia-, meedia- ja telekommunikatsiooni sektorisse jõudmist töötas Allison 20 aastat mitmetel juhtivatel ametikohtadel rahvusvahelises tarbekaupade ettevõttes Procter & Gamble. TMT-sektoris on Allison töötanud alates 2010. aastast, mil liitus Virgin Mediaga, olles seejärel 21st Century Foxi allüksuse Shine Group finantsjuht. Aastatel 2015–2018 töötas ta Tele2 AB Groupi tegevjuhina ning enne Teliasse suundumist oli Allison aasta Taani suurima telekommunikatsiooniettevõtte TDC Group president ja tegevjuht.
Tippjuhina tuntakse Allisoni selle järgi, et ta oskab muutuste ajal tugevaid tiime ehitada ja juhtida ning ettevõtte aktsionäridele olulist väärtust luua. Ta valiti 2017. aastal kõige mõjukamaks Rootsis tegutsevaks naisjuhiks.
Telia Digital Hub

Prof Derek O'Keeffe

Arst-insener

Professor Derek O’Keeffe’il on meditsiinidoktori kraad ning doktorikraad biomeditsiinilistes inseneriteadustes Limericki ülikoolist ja Iirimaa rahvusülikoolist. Ta on töötanud Fulbrighti programmiga Harvardi ülikoolis, Oxfordi ülikooli Green Templetoni kolledžis ning on lõpetanud residentuurijärgse programmi endokrinoloogias USAs Mayo kliinikus. Lisaks mitmetele teadusartiklitele ja -teostele on tema nimel arvukalt biomeditsiinilisi patente ja ta on võitnud mitmeid rahvusvahelisi teadusauhindu. Derek on töötanud vabatahtlikuna Iirimaal, USAs, Ghanas ja Paapua Uus-Guineas, ta on reisinud enam kui 100 riiki, tal on taekwondos must vöö, ta on kvalifitseeritud piloot, sukelduja ja triatleet. Derek on teinud koostööd NASAga seoses rahvusvahelise kosmosejaama uneuuringute projektiga ja olnud arst veealusel missioonil (NEEMO), kus mõõtis digitaalsete mõõdikute abil ekstreemsetesse oludesse paigutatud meeskonna tervisenäitajaid. Hetkel töötab ta konsulteeriva arstina (endokrinoloogina) Galway ülikoolihaiglas ja on Iiri rahvusülikoolis meditsiiniseadmete tehnoloogia professor.
Telia Digital Hub

Peeter Marvet

Vaimo küberturbe-evangelist

Peeter on arvutitega sõber aastast 1985 – ta on neid hoolsalt toitnud nii perfokaartide kui magnetlindiga ning joonistanud transistor-haaval üles protsessori sisemust. Sellistest über-tehnilistest teadmistest on Peetrile kasu olnud KUKUs ja ETVs „Tehnokrati“ saateid tehes ning infotehnoloogiast võimalikult lihtsalt kirjutades. Olles 5 aastat praktiseerinud zone.ee-s kõike alates turundusest kuni küberturbeni, on ta nüüd täiesti ametliku ametinimetusega Vaimo Security Evangelist ja seisab hea selle eest, et maailmas tuntud brändide e-poed ja nende kliendid oleks küberohtude eest kaitstud.

Andreas Ekström

Ajakirjanik, kirjanik ja digivisionäär

Andreas Ekström on Rootsi kirjanik ja ajakirjanik, kes räägib oma ülipopulaarsetes teostes ja loengutes digitaalsest võrdsusest ja digirevolutsiooni pikemaajalistest mõjudest. Tema uusim auhinnatud teos „On Finding“ käsitleb siiralt ja inimlähedaselt suurimaid digiväljakutseid ja -võimalusi.
Telia Digital Hub

Rene Tammist

Utilitas OÜ arendusjuht ning endine ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister

Rene Tammist on lõpetanud Tartu Ülikooli 2001. aastal bakalaureusekraadiga avalikus halduses ning tal on magistrikraad Manchesteri ülikoolis avaliku poliitika ja halduse alal. Aastatel 2012-2018 oli ta Euroopa Liidu energeetikasektorit reguleerivate asutuste koostööameti haldusnõukogu juhatuse liige. Tammist on varem töötanud sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsiooni poliitikanõunikuna Euroopa Parlamendi tööstuse, teadusuuringute ja energeetikakomisjonis, käsitledes muu hulgas selliseid teemasid nagu infotehnoloogia ja telekommunikatsioon ning Eesti Taastuvenergia Assotsiatsiooni tegevdirektorina. Ta oli 2018–2019 ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Jüri Ratase esimeses valitsuses. Alates 2019. aastast töötab ta OÜ Utilitase arendusjuhina.
Telia Digital Hub

Kaimar Karu

Ettevõtja ning endine IT- ja väliskaubanduse minister

Kaimar Karu on nii Eestis kui Eestist eemal töötanud tehnoloogia, äriarenduse, juhtimise, rahvusvahelise koostöö ning poliitikakujunduse valdkonnas üle 20 aasta. Enne 2019. aastal Eesti IT- ja väliskaubanduse ministri rolli asumist elas ja töötas ta Londonis. Ta on hinnatud panustaja parimate praktikate arendusse, usaldatud nõuandja keerukates süsteemides navigeerimisel, mitme erialase raamatu kaasautor ning oodatud esineja rahvusvaheliste tehnoloogiakonverentside lavadel. Kaimaril on Tartu Ülikooli teadusmagistrikraad filosoofias.
Telia Digital Hub

Aivo Adamson

AS Alexela tegevjuht

Aivo Adamsonil on üle 25 aasta kogemust juhtivatel ja nõustavatel ametikohtadel rahvusvahelistes ettevõtetes. Tal on taust nii jaeturul kui IT valdkonnas. Ta on ehitanud üles suuremaid ning väiksemaid organisatsioone, viinud läbi suuri restruktureerimisi ning arendanud mitmeid ettevõtteid. Eelnevalt asunud juhtivatel ning nõustavatel positsioonidel järgnevates ettevõtetes – ÜRO Arenguprogramm New York peakontoris, Bytelife Solutions OÜ, AS Telema, AS Versobank, AS Starman, Maanteeamet, AS Swedbank. Samuti on Aivo Eesti Korvpalliliidu juhatuse liige.
Ta on lõpetanud Tallinna Tehnika Ülikooli raamatupidamise ning finantsanalüüsi erialal ning on omanud audiitori tunnistust. Aivo on läbinud ka Emotional Intelligence kõrgetasemelised kursused INSEAD’is 2001-2002.
Telia Digital Hub

Kaspar Korjus

Pactum AI kaasasutaja ja tootejuht

Kaspar Korjus on Pactum AI kaasasutaja ja tootejuht. Ta oli e-residentsuse direktor, mis on üks Euroopa ambitsioonikamaid valitsuse tehnoloogiaprojekte. Ta on pidanud läbirääkimisi politsei, välisministeeriumi, peaministri, presidendi ja kõigi ministeeriumidega valitsuse raha investeerimiseks, et avada Eesti elektrooniline infrastruktuur kõigile välismaalastele, et nad saaksid ELis ettevõtteid asutada ilma riiki külastamata.
2017. ja 2018. aastal oli Kaspar globaalses ajakirjanduses enim tsiteeritud eestlane. 2015. aastal oli ta Forbes Eesti alla 30-aastaste tehnoloogia ja rahanduse jaotises esikohal ning USA juhtivtöötaja Megan Smith valis ta 20 ülemaailmse digitaalse liidri hulka. 2019. aastal nimetati ta JCI kümne maailma silmapaistvaima noore kategooriasse. Lisaks autasustas Hollandi kuningas tema majesteet Willem-Alexander Kasparit Orange-Nassau ordeniga, tunnustades tema panust kogu maailma ühiskondade paremaks muutmisel.
Telia Digital Hub

Karin Künnapas

kood/Jõhvi kaasjuht

Karin Künnapas on ligi 8 aastat tegutsenud idufirmade valdkondades töötades Eesti Äriinglite assotsiatsioonis ning Civitta Eesti startupi tiimis. Ta on Jõhvi Tehnoloogiakooli kaasjuht koos Elle-Mari Pappeliga. Nad töötasid eelnevalt koos Euroopa Innovatsiooniakadeemias, kus korraldasid üle maailma tudengite programme eesmärgiga aidata neil 15 päevaga jõuda idees oma idufirmani, mida esitleda investoritele. Iga-aastaselt läbis seda programmi üle 1000 noore ligi 90st riigist. Karin tegeles programmi sisu arendamise, esinejate ja mentorite värbamise ning programmitiimi juhtimisega.

Andre Visse

Telia Eesti tehnoloogiadirektor

Andre on ligi 20-aastase kogemusega IKT-sektori tippjuht. Ta on töötanud Telias kokku 7 aastat: ärikliendi üksuses IT-valdkonna juhina, tehnoloogiaüksuses IT-infrastruktuuri teenuste allüksuse juhina ning praegu Telia Eesti tehnoloogiajuhi ametikohal. Lisaks on Andre SK ID Solutionsi ja Eesti Lairiba Arenduse Sihtasutuse nõukogu esimees.
Enne Teliat töötas ta IT Grupp AS-is üle 10 aasta erinevatel positsioonidel nii spetsialisti kui ka juhi rollis.

Andres Sutt

Eesti Vabariigi ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister

Andresel on üle 25 aasta rahvusvahelist kogemust panganduse ja riski- ning kriisijuhtimise vallas. Enne avalikku teenistusse suundumist elas ja töötas ta kokku ligi 10 aastat USA-s ja Luksemburgis, kus esindas Eestit Rahvusvahelises Valuutafondis (IMF) ning juhtis Euroopa Stabiilsusmehhanismi (ESM) pangandusdivisjoni, andes oma panuse euroala püsimisse. Andres Sutt on olnud ka Eesti panga asepresident ning Eesti Energia juhatuse liige. Andres oli aastatel 2019–2021 riigikogu liige. Ta sündis ja kasvas üles Tartus, hariduse omandas ta Tartu Ülikoolis rahanduse ja krediidi erialal ning hiljem Harvard Law Schooli Negotiations and Leadershipi erialal.

Holger Haljand

Telia Eesti ärikliendi üksuse juht

Holger on telekommunikatsiooniäris tegev üle 20 aasta, viimased 7 aastat Telia Eesti ja Telia Rootsi juhtkondades. Holgeril on magistrikraad ärijuhtimises ja selles valdkonnas on ta ka suurema aja oma karjäärist tegutsenud, juhtides viimastel aastatel Telia erakliendi äri nii Eestis kui Rootsis. Alates eelmise aasta septembrist on ta Telia Eesti ärikliendiüksuse juht.

Ilmar Käär

Eesti Energia äri- ja infotehnoloogia juht

Ilmar on IT-valdkonnas tegutsenud üle 20 aasta ja omab rahvusvahelist kogemust pangandus-, telekommunikatsiooni, IT- ning energiasektorist. Ta on vastutanud innovaatiliste ja suure mõjuga tehnoloogiaprojektide juurutamise eest mitmes rahvusvahelises organisatsioonis, tegelenud IT-teenuste disaini ja planeerimisega ning organisatsiooni arendamise ja muudatuste juhtimisega. Viimased 4 aastat on Ilmar töötanud Eesti Energias IT-operatsioonide ning äri- ja infotehnoloogia juhina.

Indrek Jürgenson

Parcelsea kaasasutaja ja tehniline juht

Indrek Jürgensonil on IT-valdkonnas enam kui 25 aastat tippjuhikogemust. Ta vedas Geo Infosüsteemi valdkonda Eesti Telefonis, ehitas üles Olympic Entertainment Groupi IT-lahendused ning juhtis CEO-na sama ettevõtte edukalt välja 2008. aasta majanduskriisist. Indrek on panustanud tarkvaraettevõtte Helmes ärisuuna ehitamisele, juhtinud Cleveroni IT-valdkonda ja aidanud käivitada Cleveroni Akadeemiat. Ta on nõukogu liige serverteenuseid pakkuvas ettevõttes WaveCom ja kaasasutaja nutipostkaste arendavas idufirmas Parcelsea, milles tegutseb ka täna aktiivselt CTO rollis.

Kirke Saar

Põhjamaade Investeerimispanga NIB infojuht (CIO)

Kirke on töötanud mitmes rahvusvahelises ettevõttes nagu Oracle, Microsoft, Swedbank, Eesti Energia ja Telia. Teda on alati huvitanud see, kuidas tehnoloogia võib lühikese ajaga muuta inimeste käitumist ja tekitada uusi vajadusi toodete ning teenuste järele. Kõikides organisatsioonides, kus Kirke on töötanud, on tal alati tulnud teha muudatusi – nii organisatsioonilisi kui ka digitaalseid.

Kristel Kruustük

Testlio asutaja, ettevõtja ja ema

Kristel märkas tarkvaratestimise valdkonnas mitmeid vajakajäämisi ning otsustas asutada nende lahendamiseks oma idufirma. Ta registreeris end maailma suurimal hackathonil Angelhack, mille võitmisega kaasnes 25 000 $ suurune investeering.
Tänaseks on Kristeli ettevõtte Testlio võrgustikus enam kui 10 000 professionaalset testijat ning ettevõte annab tööd rohkem kui 120 töötajale 20 eri riigis. Testlio klientideks on teiste hulgas CBS, Hotels.com, Microsoft ja NBA.
Lisaks Testliole tegeleb Kristel ratsutamisega ning vabadel hetkedel meeldib talle ka klaverit mängida. Ta on vōtnud endale eesmärgiks käia koolides ning tutvustada noortele tehnoloogiavaldkonda ja elu ettevõtjana ning julgustada neid oma unistusi ellu viima.

Kristo Vaher

Eesti riigi tehnoloogiate juht

Kristo on suure osa oma elust olnud käed-küljes insener, lisaks juhtinud tehnoloogiameeskondi ja töötanud arhitektina meedias, panganduses ja avalikus sektoris, ehitades mitmeid kaasaegseid infosüsteeme ja seotud lahendusi. Kristo usub tugevalt sündmuspõhiste mikroteenuste ja domeenist juhinduva disaini põhimõtetesse ja vastutab täna koos oma meeskonnaga digiriigi järgmise põlvkonna arhitektuuri ja tehnoloogiavisiooni eest.

Mart Mägi

Omniva juhatuse esimees

Mart lõpetas 1993. aastal Tartu Ülikooli majandusteaduskonna rahanduse ja krediidi erialal. 2004. aastal kaitses ta MBA kraadi Tartu Ülikoolis ning samaaegselt Varssavi Panganduse ja Kindlustuse Ülikoolis. Mart on töötanud erinevates panganduse, kindlustuse ja klienditeeninduse valdkondades. Ta on juhtinud Sampo CEE üksust, PWC Advisorsi, Hansa Liisingut, Amservi, Südameapteeki ja Statistikaametit. Pikaajalise juhikogemusega Mart on ka mitmete erinevate organisatsioonide (Tallinna Vesi, Tartu Ülikooli SA jt) nõukogu liige.

Mart Noorma

Milrem Roboticsi teadus- ja arendusdirektor ning Tartu Ülikooli kosmose- ja kaitsetehnoloogia professor

Mart Noorma on füüsik ja tehnikateadlane, kes armastab kosmosetehnoloogiat ning roboteid. Pärast mitmete põnevate ametite pidamist Soomes, Ameerika Ühendriikides ja Tartu Ülikoolis, liitus ta 2017. aastal AS Milremiga, et juhtida ettevõtte teadus- ja arendusosakonda.

Ott Velsberg

Riigi andmete juht Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis

Ott Velsberg vastutab riigi andmete valdkonna strateegilise juhtimise ja koordineerimise eest, sealhulgas andmehalduse, tehisintellekti ja avaandmete valdkonna eest. Ott lähtub enda tegevuses visioonist, et Eesti avaliku sektori tehtavad otsused tehakse andmepõhiselt, teenused toimivad ilma lõppkasutajat koormamata ning riik toetab avatud innovatsiooni ja kogukondlikku arendamist. Lisaks andmete valdkonna juhtimisele töötab Ott Umea Ülikoolis doktorandina informaatika teaduskonnas, kus tema teadustöö keskendub asjade internetile.

Raul Rikk

Riigi küberturvalisuse poliitika juht, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Rauli peamisteks töökohustusteks on üleriigilise küberturvalisuse tagamise juhtimine, korraldamine ja koordineerimine riigisiseselt ja rahvusvaheliselt, vastava poliitika ja arengukavade väljatöötamine ning elluviimise ja tulemuslikkuse seire, algatuste eestvedamine ning valdkonda reguleerivate õigusaktide eelnõude ettevalmistamine. Ta on töötanud riigikaitse ja julgeoleku valdkonnas alates 1994. aastast ning osalenud kõikide Eesti küberturvalisuse strateegiate loomisel alates 2007. aastast. Ta on olnud E-riigi Akadeemia küberturvalisuse valdkonna käivitaja ning riikliku küberturvalisuse indeksi National Cyber Security Index looja, samuti üks NATO Kooperatiivse Küberkaitse Kompetentsikeskuse asutajatest, juhtides selle loomist aastatel 2004–2008.
Raulil on magistrikraad riigikaitse juhtimise erialal Soome Riigikaitse Ülikoolist (Finnish National Defence University) ning infotehnoloogia juhtimise magistrikraad Tallinna Ülikoolist. Samuti on ta lõpetanud USA Maaväe Staabikolledži (US Army Command and General Staff College).

Ahti Heinla

Starshipi kaasasutaja ja tehnoloogiajuht

Eestis peamiselt Skype'i kaasasutajana tuntud Ahti lõi 2014. aastal koos teise Skype’i kaasasutaja Janus Friisiga isesõitvate robotkullerite teenust arendava ettevõtte Starship Technologies. Idufirma pakirobotid on tänaseks läbinud juba 4 miljonit kilomeetrit, olles seejuures teinud üle 1,5 miljoni autonoomse tarne kogu maailmas. Starship on kiirelt laienemas ning plaanib veel sel aastal palgata Eestis üle 100 inimese.

Alar Heikla

Huawei Technologiesi Eesti müügijuht

Alar on töötanud üle 25 aasta telekommunikatsiooni ja IKT valdkonnas erinevatel juhtivatel ametikohtadel. Tal on magistrikraad Tallinna Tehnikaülikooli (TalTech) elektrotehnika erialalt.

Andreas Leznevsky

Tallinna Kaubamaja Grupi IT direktor

Andreas on IT-valdkonnas tegutsenud ligi 25 aastat ja viimased 10 aastat töötanud Tallinna Kaubamaja Grupi IT-direktorina. Tallinna Kaubamaja Grupp on Eesti suurim kaubanduskontsern, kuhu kuuluvad ettevõtted Selver, Kaubamaja, I.L.U., Viking Motors, Viking Security, Viimsi Keskus jt ning lojaalsusprogramm Partnerkaart. Andrease kireks on pakkuda klientidele kasutajasõbralikke teenuseid nii füüsilises kui virtuaalses maailmas.

Enn Saar

Sunergose arengupartner ja interim IT-juht

Enn Saarel on 23 aastat juhikogemust: varasemalt on ta olnud Telia IT ja tootearenduse arendusjuht ning suurklientide halduse juht, Eesti Telekomi juhatuse liige ja arendusjuht, IT Koolituskeskuse OÜ nõukogu esimees, IT Demokeskuse juhatuse liige ning SA Vaata Maailma nõukogu liige. Samuti on Enn juhtinud pikka aega tehnoloogiafirmat MicroLink. Viis viimast aastat on ta keskendunud erinevates organisatsioonides muudatuste juhtimise toetamisele ja meeskondade treenimisele. Kvalifikatsioonid: majandusinsener (TalTech), psühhodraama rakendaja, supervisor ja coach (Eesti Moreno Koolituskeskus).

Erkki Laugus

AS Kaubamaja tegevdirektor ja juhatuse liige

Erkki on lõpetanud Eesti Maaülikooli majandus ja sotsiaalteaduskonna ettevõtluse erialal. Magistrikraadi sai Erkki 2020. aastal Tallinna Tehnikaülikooli infotehnoloogia teaduskonnast erialal “Digimuutused ettevõttes”. Tallinna Kaubamaja grupi ettevõtetes on Erkki tegev alates 2005. aastast ja Kaubamaja tegevdirektor alates 2011. aastast. Varem on ta töötanud kindlustuse, meelelahutuse ja ehituse valdkonnas.

Gavin Moore

Oracle Digital EMEA ettevõtluse arendamise vanemdirektor

Gavin on ettevõtluse arendamise juht Oracle EMEA tehnoloogia ärivaldkonnas, mis on suunatud spetsiaalselt väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete turule. Ta alustas oma IT-karjääri 1994. aastal elektrooniliste andmesüsteemide (EDS) süsteemiinsenerina. Seejärel liikus ta IBM-i, kus ta oli edukas SAP-i arendaja ja rakenduskonsultant. Oracle’iga liitus Gavin 2005. aastal ja töötas seitse aastat Iirimaa suurimate ettevõtetega tehnilise ja tavamüügi valdkonnas. Aastal 2012 liitus ta Oracle Digital EMEAga ja kuulub nüüd Oracle Digital EMEA vanemjuhtide hulka.

Tarko Tikan

Telia Eesti võrgu ja infrastruktuuri peaarhitekt

Tarko on IT-ga seotud lapsepõlvest saati, erilist huvi tunneb ta andmeside(võrkude) vastu. Erinevalt traditsioonilistest Powerpointi-arhitektidest toimetab Tarko käsi masinas pea kõigega, millega telekommunikatsiooni sektoris üldse toimetada võimalik on. Tarko on üles ehitanud kaks Eesti suurimat operaatorit ning on ka Eesti IPv6 isa.

Elis Pikmets

Telia Eesti finantsdirektor

Elis Pikmets töötab alates 2019. aastast Telia Eesti finantsdirektorina. Samas valdkonnas on tal töökogemust 20 aastat, millest viimased 13 on ta veetnud Telia Eestis, Telia Company äriüksuses Norras ja AS-is Elion Ettevõtted. Samuti on ta MTÜ EMERK Audiere kaasasutaja ja juhatuse liige, aidates kaasa Tartu Ülikooli Kliinikumi Kõrvakliiniku teadusprojektidele ja kuulmispuudega inimeste elu hõlbustamisele. Elis on kaitsnud Tallinna Tehnikaülikoolis juhtimisarvestuse erialal magistrikraadi.

Margot Lelle

Telia Eesti suurkliendilahenduste tarne ja halduse juht

Margoti esialgne plaan õppida TTÜ-s majandust ei kukkunud hästi välja, kuna esimesel aastal käis Margot paralleelselt ka telekommunikatsiooni ainetes, kaotas tehnoloogiale oma südame ning tänaseks on töötanud Telias erinevates valdkondades juba üle 20 aasta. Margot on juhtinud EMT juhtimiskeskust, arendanud oma tiimiga teenuste tagamiseks vajalikke keskkondi ning viimased paar aastat vastutab Telia suurklientide IT-teenuste opereerimise ning sisemise IT-taristu meeskondade eest.

Reimo Lepp

Telia Eesti Microsofti ja töökoha kliendilahenduste osakonna juht

Reimo on keskmisest suurem tehnoloogiahuviline, suuremat sorti nohik ja isehakanud kodukinokriitik. Viimased 9 aastat on ta aidanud Telia Eesti kliente IT-lahenduste tarne ja haldamise valdkonnas. Kogemusi on Reimo omandanud nii administraatori, teenusehalduri kui juhi rollides ning hetkel investeerib ta enda aega Microsofti kliendilahenduste ja töökohateenuste osakonna juhtimisse.

Ahto Tomingas

Fortinet Baltikumi süsteemiinseneriala tiimijuht

Ahto aitab klientidel leida lahendusi võrku ühendatud kübervarade turvamiseks ja küberriskide maandamiseks.

Anssi Rahkonen

HPE hübriid-IT kategooria juht

Anssil on rohkem kui 15 aastat kogemust Hewlett Packard Enterprise’i võrgu- ja andmekeskuselahendustega.

Claes Carlstedt

Fujitsu lahenduste vanemarhitekt

Claes omab oskusi ja teadmisi järgmistes valdkondades: lahenduste arhitektuur, virtualiseerumine, salvestivõrk (SAN), ettevõtete tarkvara, andmekaitse ja pilvandmetöötlus. Tema roll on tuvastada, kavandada ning toota suuremaid ning keerukamaid arhitektuure, strateegiaid ning konkreetseid lahendusi. Lisaks sellele vastutab ta kõrgtasemeliste struktuuride kavandamise ning nendest teavitamise eest.

Erki Pogoretski

Telia Eesti Microsofti ja töökoha kliendilahenduste osakonna juht

Erki on proovinud andmetest väärtust välja pigistada juba rohkem kui 10 aastat, pühendudes protsessi lihtsustamisele ja aidates väärtuslikku infot ärile võimalikult kättesaadavaks teha. Viimased viis aastat on Erki juhtinud Telia Eesti analüütikaosakonda, arendades andmeteaduse ja analüüsi valdkonda.

Indrek Turmen

Trend Micro turvainsener

Indrek on IT-sektoris töötanud üle 20 aasta. Ta on tegelenud võrkude, süsteemide ja turvalahenduste juurutamise, paigaldamise ning hooldusega. Viimastel aastatel on ta keskendunud küberturbele.

Jarko Lust

Smarten Logisticsi IT-direktor

Jarko on oma karjääri jooksul töötanud avalikus sektoris, juhtinud Kesko kontsernis rahvusvahelist IT-meeskonda ning viimased 15 aastat tegutsenud Smarten Logisticsi arendus- ja IT-direktorina. Keskos seisis ta divisjoni kolme Balti riigi majandustarkvara ja protsesside ühtlustamise eest, Smartenis on eesmärgiks digitaliseerimine ja automatiseerimine. Ettevõte on Eesti suurim 3PL-logistikateenuse osutaja, pakkudes varude hoiustamise, jaotuse ning lisaväärtusega seotud teenuseid erinevate sektorite klientidele toidu- ja esmatarbekaupade müüjatest kuni veebikaubanduseni.

Kaarel Kalkun

Dell Technologiesi ja Microsofti Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni partnerlussuhete juht

Kaarel on IT-valdkonnas tegutsenud üle 20 aasta peamiselt müügi ja äriarendusega seotud rollides. Viimased 13 aastat on ta töötanud Microsoftis, kus on hallanud Microsofti koostööd nii Baltikumi OEM-partnerite ja edasimüüjatega kui ka rahvusvaheliste OEM-partneritega regioonis laiemalt. Viimased 4 aastat on ta juhtinud Kesk- ja Ida-Euroopa regioonis Microsofti koostööd ettevõttega Dell Technologies.

Kieren Niĉolas Lovell

Pipedrive'i infoturbejuht

Kieren on küberturvalisuse valdkonna ekspert. Ta on töötanud Norra kuningliku mereväe ja NATO heaks, samuti on tema kogemustepagasis Cambridge’i ülikooli IT-turbeüksuse Computer Emergency Response juhtimine. Pärast Brexitit otsustas ta liituda Pipedrive’iga, kus töötab tänasel päeval infoturbejuhina. Lisaks annab ta loenguid ja juhendab teadustöid Cambridge’i ülikoolis ja TalTechis ning tegutseb mentorina Startup Wise Guysi programmis.

Kristjan Korjus

Pactumi kaasasutaja ja tehnoloogiajuht

Kristjan Korjus on Pactumi kaasasutaja ja tehnoloogiajuht. Pactum aitab ettevõtetel automaatselt läbi rääkida suurtes kogustes ärilepinguid. Eelnevalt juhtis ta tehisintellekti osakonda isejuhtivaid pakiroboteid tootvas ettevõttes Starship Technologies. Tal on doktorikraad arvutiteadustes ja magister matemaatikas, lisaks on ta kirjutanud ühe Eesti menukaima populaarteadusliku raamatu "Matemaatika õhtuõpik".

Lauri Almann

Ettevõtte CybExer Technologies kaasasutaja

Lauri Almanni kaasasutatud ettevõte CybExer Technologies tegeleb küberõppuste visualiseerimistarkvara arendamisega, olles loonud muuhulgas ühe maailma tippu kuuluva küberharjutusväljaku. Ettevõte on pärjatud ka NATO innovatsiooniauhinnaga. Lauri on paljude rahvusvaheliste strateegiliste küberõppuste stsenaariumite autor ja õppuste läbiviija. Lisaks õppustele erinevates riikides on Lauri panustanud läbi aastate NATO CCDCOE ürituse “Locked Shields” harjutuste strateegilistesse osadesse, ühtlasi on ta Euroopa Liidu MilCERTide (sõjaliste küberintsidentide lahendamise meeskonnad) õppuse strateegilise osa kaasautor ja läbiviija. Esimestesse küberlahingutesse sattus Lauri juba 2007. aastal Eesti Vabariigi Kaitseministeeriumi kantslerina.

Lauri Makke

Cisco Eesti juht

Lauri on töötanud IT-sektoris viimased 30 aastat. Ta alustas arvutikoolitajana, seejärel oli hooldusinsener, müügijuht, IT-juht, tootejuht, tiimijuht ning viimased 9 aastat on Lauri juhtinud rahvusvahelise tehnoloogiaettevõtte Cisco Eesti üksust.

Madis Pärn

Dell EMC süsteemiinsener

Madis on 30-aastase kogemusega IT-veteran. Ta on tegelenud erinevate IT-valdkondadega alates tarkvaraarendusest kuni taristulahendusteni ning töötanud nii kohalikes kui ka suurtes rahvusvahelistes ettevõtetes nagu Oracle. Viimased 15 aastat on Madis ehitanud Dell EMC-s Eesti, Baltikumi ja Põhjamaade klientidele ärikriitilisi IT-taristu süsteeme.

Mariusz Rybusiński

Veeami vanemsüsteemiinsener Poolas ja Baltimaades

Mariusz on Veeami vanemsüsteemiinsener ja Microsofti pilve- ja andmekeskuste haldamise MVP Poolas. Ta on tegutsenud IT-valdkonnas üle 15 aasta, hetkel töötab ta Veeami Poola filiaalis. Mariusz pakub tuge Ida-Euroopa keskosa suurimatele tehnoloogiaprojektidele virtuaalse keskkonna haldamisel ja turvamisel. Ta on spetsialiseerunud andmekeskuste infrastruktuuri valdkonnale, kus tal on mitu sertifikaati (MVP, MCT, MSCE: Private Cloud, MCITP, MCTS, VCP6, VMCE, CKA).

Ramsés Gallego

Micro Focuse äriüksuse CyberRes rahvusvaheline tehnoloogiajuht

MBA-kraadiga ja õigusteaduse haridusega Ramsés on enam kui 22-aastase kogemusega turvalisuse valdkonna professionaal, kellel on põhjalikud teadmised riskijuhtimisest. Ramsési tööks ettevõttes Micro Focus on määrata CyberResi osakonna visioon ja missioon, eesmärk ja väärtused. Hiljuti oli ta koostöös Symanteciga CTO büroo strateeg ja evangelist ning tal on järgmised ametialased akrediteeringud: CISM, CGEIT, CISSP, SCPM, CCSK, ITIL ja COBIT Foundation. Ramsés on ka Quantum World Associationi asepresident ning tema auks on lehvinud lipp Ameerika Ühendriikide Kapitooliumil.

Simmo Soomets

Thermory tegevjuht

Simmol on juhikogemust üle 23 aasta. Ta alustas Hansapanga välissuhete korraldamisest, juhtis aastaid trükitööstuse ettevõtteid, seejärel Rootsi ettevõtte Krebs Stockholm kristall-lühtrite tootmist Eestis ning toiduainetetööstusele seadmeid tootva Rootsi kontserni Sveba-Dahlen Baltikumi, Hiina ja Hong-Kongi ettevõtteid. Tänaseks on ta pea 2 aastat maailma suurima termopuidu tootja Thermory AS kontserni juht.

Toni Pohjavirta

Cisco Põhja-Euroopa koostöölahenduste tehnikadirektor

Tonil on rohkem kui 15-aastane töökogemus koostöölahenduste arhitekti ja nõustajana. Ta on töötanud kõigi tänapäevaste pilveplatvormidega ning privaatsete pilvede, ettevõtlusvõrkude ja suurettevõtete turvalisusega ning mõistab hästi organisatsioonide tänaseid ja homseid väljakutseid. Ta pakub uut vaadet selle kohta, kuidas koostöö peaks olema iga ettevõtte tähelepanu keskmes ja äriprotsesside osaks integreeritud.

Tarmo Uba

Microsofti partnerkanali müügijuht Kesk- ja Ida-Euroopa Multi-Country regioonis

Tarmo on töötanud Hansapangas siis kui pangakaardiga sai maksta vähem kui sajas kohas üle Eesti. Seejärel juhtis ta filmi- ja videolevi ettevõtet, levitades Walt Disney Co toodangut Baltikumis. Edasi viis Tarmo tee jaemüügi ja peale seda erakliendi segmendi juhiks EMT-s. Tolle perioodi märksõnad olid Simpel kõnekaart, WAP, numbriliikuvus, kõneminuti hinna kahanemine pea olematuks ja mobiilse andmeside võidukäik. Viimased, peaaegu 12 aastat on Tarmo töötanud Microsoftis, esmalt Eestis, siis Baltikumis ning nüüd Ida-Euroopa regioonis. Ametikohad on olnud erinevad kuid kõik nad on olnud seotud partneritega ning müügi ja turundusega väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.
Telia Digital Hub

Programm

Programm

Kui soovid saada esimeste seas infot Digital Hubi 2022. aasta programmi, esinejate ning registreerimise kohta, siis palun jäta meile oma kontaktandmed.

Pealava

8.30

Hommikukohv

9.30

Pealava stardib
Tervitussõnad

Kaja Kallas, Eesti Vabariigi peaministerHolger Haljand, Telia Eesti ärikliendi üksuse juht

9.50

The Power of & (ENG) Vaata salvestust

Andreas Ekström, Ajakirjanik, kirjanik ja digivisionäär

10.20

Reinvent Better Connected Living (ENG) Vaata salvestust

Allison Kirkby, Telia Company president ja tegevjuht

10.50

Avadiskussioon: Eesti digiühiskonna tulevik Vaata salvestust

Rene Tammist, Utilitas OÜ arendusjuht ning endine ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister
Kaimar Karu, ettevõtja ning endine IT- ja väliskaubanduse minister
Andres Sutt, Eesti Vabariigi ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister
Moderaator: Holger Haljand, Telia Eesti ärikliendi üksuse juht

11.30

Paus ja ekspo

STRIIMID

13.15

Lõuna ja ekspo

15.30

Ekspo

Pealava

16.00

Future Health: Remote Monitoring and Artificial Intelligence (ENG)
Prof Derek O'Keeffe

16.40

Kokkuvõte
Holger Haljand, Telia Eesti ärikliendi üksuse juht

Guru Bar

Praktilised näited EKSPO partneritelt

Moderaator: Peeter Marvet, Vaimo küberturbe-evangelist


12.00

IT Outsourcing Smarteni näitel.
Jarko Lust, Smarten Logistics IT direktor

12.15


Mike Blomgren, LogPoint Rootsi eelmüügiinsener

12.28

Kas tõesti servereid peaks ka kaitsma küberohtude vastu?

Indrek Turmen, Trend Micro turvalisuse insener


12.40


Micro Focuse esindaja

12.52

PowerStore - kas tõesti midagi enamat kui järjekordne kettakast?
Madis Pärn, Dell EMC süsteemiinsener

13.04


Jonathan Philip Howell, Aruba EMEA regiooni nutikate ruumide ja asjade interneti valdkonnajuht

14.15

Turvaline 5G – on see päriselt ka võimalik?
Ahto Tomingas, Fortineti Baltikumi tehnilise tiimijuht

14.28

How to Choose THE Right Cloud?

Claes Carlstedt, Fujitsu lahenduste vanemarhitekt (online)


14.40


Lauri Makke, Cisco Eesti juht Artti Aston, Telia Eesti IT kliendilahenduste müügijuht

14.52

Webscale vs Hyperconvergent (HCI) IT - Similarities and Differentiation (ENG)
Maxim Shaposhnikov, Nutanixi arenenud tehnoloogiate juht (online)

15.04

Miks hakata kasutama Windows 11?
Kaarel Kalkun, Dell Technologies ja Microsofti Kesk- ja Ida-Euroopa regiooni partnerlussuhete juht MicrosoftisVaata salvestust

15.16

Data Continuity for Critical Applications (ENG)

Mariusz Rybusinsk, Veeami vanem süsteemiinsener Poolas ja Baltimaades


16.00


Huawei esindaja

16.14

Securing the Virtual Cloud Network
Anders Krus, VMware

Digital Pub

16:45

20:00

Jagame vabas õhkkonnas muljeid ja kontakte ning kinnitame keha enne koduteed.


INSPIREERIVAD ETTEKANDED JA ARUTELUD EELMISE AASTA ÜRITUSELT

Partnerid

Huawei

Huawei

LogPoint

LogPoint

LogPoint on pühendunud andmetest ülevaate saamise demokratiseerimisele ja keeruliste asjade kättesaadavaks tegemisele. Meie uuenduslikud SIEM-, SOAR- ja UEBA-tehnoloogiad kiirendavad küberturvalisuse jaoks vajalikku tuvastamist ja reageerimist, andes klientidele vabaduse teha koostööd ja saada kohanemiseks vajalik ülevaade. Võimaldame organisatsioonidel muuta andmed rakendatavateks luureandmeteks: toetame küberturvalisust, vastavust, IT-toiminguid ja ärianalüüsi.

Cisco

Cisco Webex

Töö tulevik on hübriid!

Webex võimaldab koostööd uuel viisil, keskendudes sellele, mida sa teed, mitte kus sa seda teed - olgu see siis kontoris, kodus või kus iganes sa seda soovid.

Teeme koos paremat tööd - Webexit usaldab 95% Fortune 500 ettevõtetest.

Webex.com

Microsoft

Microsoft

Järgmine suur muutus on hübriidtöö – kas me oleme valmis?

Vastavalt Microsofti 2021. aasta töö trendindeksile: Aastaaruanne

  • 46% – protsent töötajaskonnast, kes plaanivad kolida, sest nad saavad nüüd kaugtööd teha.
  • 5X – kaugtöökuulutused LinkedInis on alates pandeemia algusest kasvanud enam kui 5X.
  • 148% – Teams’i kasutajate nädalas peetavate koosolekute aeg on alates 2020. aasta veebruarist rohkem kui kahekordistunud.
  • 40,6 miljardit – saadetud e-kirjade arvu suurenemine, kui võrrelda 2020. aasta veebruari 2021. aasta veebruariga.

Valikud, mida juhid selles hübriidtöö järgmises etapis teevad, mõjutavad organisatsiooni võimet konkureerida parimate talentide nimel, edendada loovust ja innovatsiooni ning luua kaasav töökeskkond aastateks. Kui võtame omaks äärmise paindlikkuse, järgime andmepõhist ülevaadet ja jätkame töötajate vajaduste tähelepanelikku kuulamist, saame koos luua parema tuleviku töö kõigile.

Rohkem teavet leiate siit.

Dell

Dell

Liigume tulevikku turvaliste ja paindlike IT-lahendustega. Digitaalne muutus kiireneb jätkuvalt. Teil on vaja usaldusväärseid, paindlikke ja terviklikke IT-lahendusi, mis on loodud selleks, et pidada ajaga sammu. Kui Dell Technologies on teie kõrval, saate olla julged innovaatorid ja kohaneda, et oma organisatsiooni edasi viia.

Micro Focus

Micro Focus

Kõrgtehnoloogia. Vähe draamat.

Micro Focus pakub kriitilise tähtsusega tarkvara, mis hoiab digitaalse maailma toimimas. Ühendame pragmaatilisuse, distsipliini ja kliendikesksed uuendused, et pakkuda usaldusväärseid ja tõestatud lahendusi, mida kliendid vajavad, et olla edukad tänapäeva kiiresti areneval turul.

See on kõrgtehnoloogia ilma üleliigse draamata.

Oracle

Oracle

Meie missioon on aidata inimestel näha andmeid uuel viisil, saada uusi teadmisi ja avada lõputuid võimalusi.

Oracle pakub turvalist, autonoomset infrastruktuuri Oracle Cloud’is, kus on olemas kõik oma IT ülekandmiseks, ehitamiseks ja käitamiseks vajalikud teenused, alates olemasolevatest ettevõtete töökoormustest kuni uute pilvepõhiste rakenduste ja andmeplatvormideni.

Lisateabe saamiseks külastage meid aadressil oracle.com/ee/cloud/

Fortinet

Fortinet

Fortineti lahendused võimaldav nii väikestel kui suurtel ettevõttetel luua turvalisemat IT keskkonda, kus pole oluline, kas tööd tehakse kontorist, kodust või pilvest – küberturvalisus on peab olema kaitstud kõikjal. Fortineti terviklik Security Fabric lähenemine aitab vähendada IT turvalisusega seotud riske ja kulusid, kuid samas ei tee kompromisse IT turvalisuse arvelt.

http://www.fortinet.com/

Fujitsu

Fujitsu

Organisatsioonid soovivad leida uusi ja paremaid viise selleks, et IT-taristu saaks pidada sammu nõudlusega uute rakenduste järele. Kõikide eraldiseisvate pilvede haldamine, alates privaatsetest avalike ja servapilvedeni, on keeruline väljakutse.

Fujitsu suudab siiski pakkuda lahendusi, mis hõlmavad kõiki neid pilvi. Olles samal ajal ka teie usaldusväärne nõustaja iga sammu vältel.

HPE

HPE

HPE on ülemaailmne, servast pilveni platvorm-teenusena toimiv ettevõte, mis on loodud teie äri ümberkujundamiseks.

Kuidas? Aitame teil ühendada, kaitsta, analüüsida ja kasutada kõiki oma andmeid ja rakendusi, olenemata sellest, kus need asuvad, servast kuni pilveni, et saaksite muuta ülevaate tulemusteks kiirusel, mis on vajalik tänapäeva keerulises maailmas edukalt hakkama saamiseks.

https://www.hpe.com/

Aruba

Aruba

Hewlett Packard Enterprise’i ettevõte Aruba on juhtiv järgmise põlvkonna võrgule juurdepääsu lahenduste pakkuja mobiilse ettevõtte jaoks. Kolmandatest pooltest analüütikud on korduvalt tunnustanud Arubat kui liidrit Wi-Fi 6, lülituse ja SD-Branchi vallas ning kui visionääri andmekeskuste võrkudega seoses. Maailma suurimad ettevõtted usaldavad Arubat turvalise, tehisintellektipõhise servateenuste platvormi pakkumisel, mis hõlmab ülikoolilinnakuid, filiaale, andmekeskuseid ja kaugtöökeskkondi.

https://www.arubanetworks.com

Nutanix

Nutanix

Trend Micro

Trend Micro

Trend Micro, ülemaailmne liider küberturvalisuse valdkonnas, kes aitab muuta maailma turvaliseks digitaalse teabevahetuse jaoks. Meie küberturvalisuse platvorm, mis põhineb aastakümnete pikkusel turbealasel kogemusel, ülemaailmsetel ohu-uuringutel ja pidevatel uuendustel, kaitseb sadu tuhandeid organisatsioone ja miljoneid üksikisikuid pilvede, võrkude, serverite ja lõpp-punktide kaudu.

Trend Micro abil näete rohkem, reageerite kiiremini ja kaitsete oma kõige väärtuslikumat vara.

Trend Micro – turvamas teie ühendatud maailma!

http://www.trendmicro.com/

Veeam

Veeam

Veeam® on juhtiv varunduslahenduste pakkuja, kes pakub ühtset platvormi varundamise kaasajastamiseks, hübriidpilve kiirendamiseks ja andmete kaitsmiseks. Pakume lihtsaid, paindlikke ja usaldusväärseid lahendusi, andmaks klientidele kindlustunnet, et nende andmed on kaitstud ja alati turvaliselt saadaval. Veeamil on enam kui 400 000 klienti üle kogu maailma, sealhulgas 82% Fortune 500 ja 69% Global 2000 nimekirjas olijatest.

https://www.veeam.com

VMware

VMware

VMware on juhtiv mitmik-pilve teenuspakkuja kõikidele rakendustele, võimaldades digitaalset innovatsiooni ettevõtte juhtimisega.

Arrow ECS

Arrow ECS

Arrow ECS on visionäär globaalsel IT maastikul, kes toob turule innovatiivseid IT lahendusi ning lahendab keerukaid ärilisi väljakutseid. Aitame sind jõuda maailma juhtivate tehnoloogiateni, luues sünergia tootjate, IT partnerite ning lõppkasutajate vahel – õigel ajal, õiges kohas ning õiglase hinnaga.

https://www.arrow.com/ecs/ee/

Adva

Adva

ADVA on ettevõte, mis on rajatud innovatsioonile ja keskendub oma klientide edule. Meie tehnoloogia moodustab ühise digitaalse tuleviku ehitusplokid ja võimestab võrgustikke üle kogu maailma. Rohkem teavet selle kohta, kuidas saame teid aidata, leiate aadressilt www.adva.com.

Pexip

Pexip

Pexip lihtsustab videosuhtlust piiride, ettevõtete ja platvormide üleselt, võimaldades kõigil olla nähtav, kuuldav ja kaasatud. Pexip on koht, kus meeskonnad ja tehnoloogia kohtuvad, lihtsustades videokonverentside kogemusi ja töövooge. Aitame kõrvaldada tõkked, et parandada videosuhtlust meeskondade ja platvormide vahel.

https://www.pexip.com/try

RedHat

Redhat

Oleme maailma juhtiv avatud lähtekoodiga ettevõttelahenduste pakkuja, kes kasutab kogukonnale suunatud lähenemist, et pakkuda suure jõudlusega Linuxi, pilv-, konteiner- ja Kubernetes’i tehnoloogiaid. Aitame teil standardiseerida erinevaid keskkondi, arendada pilvepõhiseid rakendusi ning integreerida, automatiseerida, turvata ja hallata keerulisi keskkondi auhinnatud tugi-, koolitus- ja nõustamisteenuste abil.

Veritas

Veritas

Veritas võimaldab organisatsioonidel kasutada oma teabe võimsust, pakkudes lahendusi, mis on mõeldud maailma suurimate ja kõige keerulisemate heterogeensete keskkondade teenindamiseks. Hankige valdkonna juhtivad lahendused, mis pakuvad kõigile platvormidele varundamist ja taastamist, äritegevuse järjepidevust, tuginedes tarkvaral põhinevale salvestamisele ja teabehaldusele. Looge täielikult integreeritud mitme pilve strateegia. Lähemalt.

OPSWAT

OPSWAT

OPSWAT on ülemaailmne liider kriitilise taristu küberturvalisuse valdkonnas, aidates kaitsta organisatsioone pahavara ja nullpäevarünnakute eest. OPSWAT-i tooted, mida usaldavad enam kui 1000 klienti kogu maailmas, keskenduvad ohtude ennetamisele ja protsesside loomisele turvalise andmeedastuse ja turvalise seadmetele juurdepääsu tagamiseks, kaitstes taristut kõigis asukohtades ja igal ajal.

Tenable

Tenable

Tänapäeval toetub enam kui 30 000 organisatsiooni üle maailma meile selleks, et aitaksime neil mõista ja vähendada küberturvalisuse riske. Meie eesmärk on anda igale organisatsioonile, olenemata nende suurusest, ülevaade ja nägemus, mis aitab neil igal ajal vastata neljale kriitilisele küsimusele. Kus on meie haavatavused? Kus peaksime riskipõhiselt prioriteete seadma? Kas vähendame ajas oma haavatavust? Millisel positsioonil oleme võrreldes teiste turuosalistega? Me oleme Cyber Exposure’i ettevõte. Lisateave.

Fotograaf: Joanna Jõhvikas

Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas
Johanna_Johvikas

Fotograaf: Erlend Štaub

Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub
Erlend_Staub