TELIA DIGITAL HUB – REGISTREERI!

TELIA DIGITAL HUB – REGISTREERI!

Kutsume tegevjuhte ning tehnoloogia- ja infoturbejuhte 10. novembril osa võtma digitaliseerimise suurüritusest Telia Digital Hub, et ammutada oma ettevõtte edendamiseks uusimat infot, ideid ja inspiratsiooni.


Eesti suurimal tehnoloogiakonverentsil saad kasulikku infot selle kohta, kuidas muuta oma äri efektiivsemaks, digitaalsemaks ja turvalisemaks. Digital HUB on mõeldud tulevikku loovatele ettevõtetele – ettekanded ja arutelud toimuvad 5G, IoT, küberturvalisuse, pilvetehnoloogiate ja IT-terviklahenduste teemadel. Esinejate seas on mainekaid digitaliseerimise visionääre Euroopast ja juhtivaid arvamusliidreid Eesti tehnoloogiamaastikult, kes näitavad kätte olulisimad uued suunad ja muudatused, et oleksid kursis nii tänaste kui homsete digitaliseerimise trendidega.


Üritusel on võimalik tutvuda ka tehnoloogiaettevõtete uusimate pakkumistega, kuulata praktilisi nõuandeid ning suhelda oluliste ettevõtete esindajatega. See on koht, kus panustada oma ettevõtte tulevikku.


Nakkusohutuse tagamiseks tuleb kõigil konverentsil osalejatel esitada digitaalne või paberkandjal COVID-tõend.

ESINEJAD

ESINEJAD

Telia Digital Hub

Allison Kirkby

Telia Company president ja tegevjuht

Allison Kirkby on alates 2020. aasta maist Telia Company president ja tegevjuht. Telia Company on rahvusvaheline uue põlvkonna telekommunikatsiooniettevõte, mis teenindab maailma ühes digitaliseeritumas ja paremini ühendatud piirkonnas iga päev miljoneid kliente.
Lisaks Telia juhtimisele töötab Allison ka sõltumatu juhtkonnavälise direktorina Suurbritannia rahvusvahelises telekomiettevõttes BT Group ning on Suurbritannia juhtimisarvestajate kutseorganisatsiooni liige.
Enne tehnoloogia-, meedia- ja telekommunikatsiooni sektorisse jõudmist töötas Allison 20 aastat mitmetel juhtivatel ametikohtadel rahvusvahelises tarbekaupade ettevõttes Procter & Gamble. TMT-sektoris on Allison töötanud alates 2010. aastast, mil liitus Virgin Mediaga, olles seejärel 21st Century Foxi allüksuse Shine Group finantsjuht. Aastatel 2015–2018 töötas ta Tele2 AB Groupi tegevjuhina ning enne Teliasse suundumist oli Allison aasta Taani suurima telekommunikatsiooniettevõtte TDC Group president ja tegevjuht.
Tippjuhina tuntakse Allisoni selle järgi, et ta oskab muutuste ajal tugevaid tiime ehitada ja juhtida ning ettevõtte aktsionäridele olulist väärtust luua. Ta valiti 2017. aastal kõige mõjukamaks Rootsis tegutsevaks naisjuhiks.
Tänavusest Digital Hubist võtab osa ka Telia Company tegevjuht Allison Kirkby, kes oma videotervituses räägib sellest, kuidas ülemaailmne pandeemiaolukord on mõjutanud uuenduslike kommunikatsioonitehnoloogiate arendamist ja kasutuselevõttu.
Telia Digital Hub

Prof Derek O'Keeffe

Arst-insener

Professor Derek O’Keeffe’il on meditsiinidoktori kraad ning doktorikraad biomeditsiinilistes inseneriteadustes Limericki ülikoolist ja Iirimaa rahvusülikoolist. Ta on töötanud Fulbrighti programmiga Harvardi ülikoolis, Oxfordi ülikooli Green Templetoni kolledžis ning on lõpetanud residentuurijärgse programmi endokrinoloogias USAs Mayo kliinikus. Lisaks mitmetele teadusartiklitele ja -teostele on tema nimel arvukalt biomeditsiinilisi patente ja ta on võitnud mitmeid rahvusvahelisi teadusauhindu. Derek on töötanud vabatahtlikuna Iirimaal, USAs, Ghanas ja Paapua Uus-Guineas, ta on reisinud enam kui 100 riiki, tal on taekwondos must vöö, ta on kvalifitseeritud piloot, sukelduja ja triatleet. Derek on teinud koostööd NASAga seoses rahvusvahelise kosmosejaama uneuuringute projektiga ja olnud arst veealusel missioonil (NEEMO), kus mõõtis digitaalsete mõõdikute abil ekstreemsetesse oludesse paigutatud meeskonna tervisenäitajaid. Hetkel töötab ta konsulteeriva arstina (endokrinoloogina) Galway ülikoolihaiglas ja on Iiri rahvusülikoolis meditsiiniseadmete tehnoloogia professor.
Telia Digital Hub

Peeter Marvet

Vaimo küberturbe-evangelist

Peeter on arvutitega sõber aastast 1985 – ta on neid hoolsalt toitnud nii perfokaartide kui magnetlindiga ning joonistanud transistor-haaval üles protsessori sisemust. Sellistest über-tehnilistest teadmistest on Peetrile kasu olnud KUKUs ja ETVs „Tehnokrati“ saateid tehes ning infotehnoloogiast võimalikult lihtsalt kirjutades. Olles 5 aastat praktiseerinud zone.ee-s kõike alates turundusest kuni küberturbeni, on ta nüüd täiesti ametliku ametinimetusega Vaimo Security Evangelist ja seisab hea selle eest, et maailmas tuntud brändide e-poed ja nende kliendid oleks küberohtude eest kaitstud.

Andreas Ekström

Ajakirjanik, kirjanik ja digivisionäär

Andreas Ekström on Rootsi kirjanik ja ajakirjanik, kes räägib oma ülipopulaarsetes teostes ja loengutes digitaalsest võrdsusest ja digirevolutsiooni pikemaajalistest mõjudest. Tema uusim auhinnatud teos „On Finding“ käsitleb siiralt ja inimlähedaselt suurimaid digiväljakutseid ja -võimalusi.
Telia Digital Hub

Rene Tammist

Utilitas OÜ arendusjuht ning endine ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister

Rene Tammist on lõpetanud Tartu Ülikooli 2001. aastal bakalaureusekraadiga avalikus halduses ning tal on magistrikraad Manchesteri ülikoolis avaliku poliitika ja halduse alal. Aastatel 2012-2018 oli ta Euroopa Liidu energeetikasektorit reguleerivate asutuste koostööameti haldusnõukogu juhatuse liige. Tammist on varem töötanud sotsiaaldemokraatide ja demokraatide fraktsiooni poliitikanõunikuna Euroopa Parlamendi tööstuse, teadusuuringute ja energeetikakomisjonis, käsitledes muu hulgas selliseid teemasid nagu infotehnoloogia ja telekommunikatsioon ning Eesti Taastuvenergia Assotsiatsiooni tegevdirektorina. Ta oli 2018–2019 ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister Jüri Ratase esimeses valitsuses. Alates 2019. aastast töötab ta OÜ Utilitase arendusjuhina.
Telia Digital Hub

Kaimar Karu

Ettevõtja ning endine IT- ja väliskaubanduse minister

Kaimar Karu on nii Eestis kui Eestist eemal töötanud tehnoloogia, äriarenduse, juhtimise, rahvusvahelise koostöö ning poliitikakujunduse valdkonnas üle 20 aasta. Enne 2019. aastal Eesti IT- ja väliskaubanduse ministri rolli asumist elas ja töötas ta Londonis. Ta on hinnatud panustaja parimate praktikate arendusse, usaldatud nõuandja keerukates süsteemides navigeerimisel, mitme erialase raamatu kaasautor ning oodatud esineja rahvusvaheliste tehnoloogiakonverentside lavadel. Kaimaril on Tartu Ülikooli teadusmagistrikraad filosoofias.
Telia Digital Hub

Aivo Adamson

AS Alexela tegevjuht

Aivo Adamsonil on üle 25 aasta kogemust juhtivatel ja nõustavatel ametikohtadel rahvusvahelistes ettevõtetes. Tal on taust nii jaeturul kui IT valdkonnas. Ta on ehitanud üles suuremaid ning väiksemaid organisatsioone, viinud läbi suuri restruktureerimisi ning arendanud mitmeid ettevõtteid. Eelnevalt asunud juhtivatel ning nõustavatel positsioonidel järgnevates ettevõtetes – ÜRO Arenguprogramm New York peakontoris, Bytelife Solutions OÜ, AS Telema, AS Versobank, AS Starman, Maanteeamet, AS Swedbank. Samuti on Aivo Eesti Korvpalliliidu juhatuse liige.
Ta on lõpetanud Tallinna Tehnika Ülikooli raamatupidamise ning finantsanalüüsi erialal ning on omanud audiitori tunnistust. Aivo on läbinud ka Emotional Intelligence kõrgetasemelised kursused INSEAD’is 2001-2002.
Telia Digital Hub

Kaspar Korjus

Pactum AI kaasasutaja ja tootejuht

Kaspar Korjus on Pactum AI kaasasutaja ja tootejuht. Ta oli e-residentsuse direktor, mis on üks Euroopa ambitsioonikamaid valitsuse tehnoloogiaprojekte. Ta on pidanud läbirääkimisi politsei, välisministeeriumi, peaministri, presidendi ja kõigi ministeeriumidega valitsuse raha investeerimiseks, et avada Eesti elektrooniline infrastruktuur kõigile välismaalastele, et nad saaksid ELis ettevõtteid asutada ilma riiki külastamata.
2017. ja 2018. aastal oli Kaspar globaalses ajakirjanduses enim tsiteeritud eestlane. 2015. aastal oli ta Forbes Eesti alla 30-aastaste tehnoloogia ja rahanduse jaotises esikohal ning USA juhtivtöötaja Megan Smith valis ta 20 ülemaailmse digitaalse liidri hulka. 2019. aastal nimetati ta JCI kümne maailma silmapaistvaima noore kategooriasse. Lisaks autasustas Hollandi kuningas tema majesteet Willem-Alexander Kasparit Orange-Nassau ordeniga, tunnustades tema panust kogu maailma ühiskondade paremaks muutmisel.
Telia Digital Hub

Karin Künnapas

kood/Jõhvi kaasjuht

Karin Künnapas on ligi 8 aastat tegutsenud idufirmade valdkondades töötades Eesti Äriinglite assotsiatsioonis ning Civitta Eesti startupi tiimis. Ta on Jõhvi Tehnoloogiakooli kaasjuht koos Elle-Mari Pappeliga. Nad töötasid eelnevalt koos Euroopa Innovatsiooniakadeemias, kus korraldasid üle maailma tudengite programme eesmärgiga aidata neil 15 päevaga jõuda idees oma idufirmani, mida esitleda investoritele. Iga-aastaselt läbis seda programmi üle 1000 noore ligi 90st riigist. Karin tegeles programmi sisu arendamise, esinejate ja mentorite värbamise ning programmitiimi juhtimisega.

Allan Lepik

Digiriigi tiimijuht ja eestvedaja

Allan on tegutsenud tehnoloogiavaldkonnas üle 20 aasta ning vedanud ettevõtete toote- ja äriarendust nii Eestis kui välismaal. 2020. aastal liitus ta Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi ambitsioonika digiriigitiimiga, et hoida Eesti maailmas digivaldkonnas esirinnas ja viia teenused ja tehnoloogia järgmisele arengutasemele. Enne seda töötas Allan ärijuhina Tele2 Eestis (2017–2020), Telia Eestis (2006–2014) ning Nepaalis Ncellis (2014–2016). Allan on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli telekommunikatsiooni erialal ning täiendanud end IT-valdkonnas Stockholmi Tehnikaülikoolis (KTH). Allani kirg on selliste uute toodete ja teenuste välja töötamine, mis lähevad inimestele korda ning muudavad nende elu lihtsamaks ja paremaks.

Andre Visse

Telia Eesti tehnoloogiadirektor

Andre on ligi 20-aastase kogemusega IKT-sektori tippjuht. Ta on töötanud Telias kokku 7 aastat: ärikliendi üksuses IT-valdkonna juhina, tehnoloogiaüksuses IT-infrastruktuuri teenuste allüksuse juhina ning praegu Telia Eesti tehnoloogiajuhi ametikohal. Lisaks on Andre SK ID Solutionsi ja Eesti Lairiba Arenduse Sihtasutuse nõukogu esimees.
Enne Teliat töötas ta IT Grupp AS-is üle 10 aasta erinevatel positsioonidel nii spetsialisti kui ka juhi rollis.

Andres Sutt

Eesti Vabariigi ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister

Andresel on üle 25 aasta rahvusvahelist kogemust panganduse ja riski- ning kriisijuhtimise vallas. Enne avalikku teenistusse suundumist elas ja töötas ta kokku ligi 10 aastat USA-s ja Luksemburgis, kus esindas Eestit Rahvusvahelises Valuutafondis (IMF) ning juhtis Euroopa Stabiilsusmehhanismi (ESM) pangandusdivisjoni, andes oma panuse euroala püsimisse. Andres Sutt on olnud ka Eesti panga asepresident ning Eesti Energia juhatuse liige. Andres oli aastatel 2019–2021 riigikogu liige. Ta sündis ja kasvas üles Tartus, hariduse omandas ta Tartu Ülikoolis rahanduse ja krediidi erialal ning hiljem Harvard Law Schooli Negotiations and Leadershipi erialal.

Holger Haljand

Telia Eesti ärikliendi üksuse juht

Holger on telekommunikatsiooniäris tegev üle 20 aasta, viimased 7 aastat Telia Eesti ja Telia Rootsi juhtkondades. Holgeril on magistrikraad ärijuhtimises ja selles valdkonnas on ta ka suurema aja oma karjäärist tegutsenud, juhtides viimastel aastatel Telia erakliendi äri nii Eestis kui Rootsis. Alates eelmise aasta septembrist on ta Telia Eesti ärikliendiüksuse juht.

Ilmar Käär

Eesti Energia äri- ja infotehnoloogia juht

Ilmar on IT-valdkonnas tegutsenud üle 20 aasta ja omab rahvusvahelist kogemust pangandus-, telekommunikatsiooni, IT- ning energiasektorist. Ta on vastutanud innovaatiliste ja suure mõjuga tehnoloogiaprojektide juurutamise eest mitmes rahvusvahelises organisatsioonis, tegelenud IT-teenuste disaini ja planeerimisega ning organisatsiooni arendamise ja muudatuste juhtimisega. Viimased 4 aastat on Ilmar töötanud Eesti Energias IT-operatsioonide ning äri- ja infotehnoloogia juhina.

Indrek Jürgenson

Parcelsea kaasasutaja ja tehniline juht

Indrek Jürgensonil on IT-valdkonnas enam kui 25 aastat tippjuhikogemust. Ta vedas Geo Infosüsteemi valdkonda Eesti Telefonis, ehitas üles Olympic Entertainment Groupi IT-lahendused ning juhtis CEO-na sama ettevõtte edukalt välja 2008. aasta majanduskriisist. Indrek on panustanud tarkvaraettevõtte Helmes ärisuuna ehitamisele, juhtinud Cleveroni IT-valdkonda ja aidanud käivitada Cleveroni Akadeemiat. Ta on nõukogu liige serverteenuseid pakkuvas ettevõttes WaveCom ja kaasasutaja nutipostkaste arendavas idufirmas Parcelsea, milles tegutseb ka täna aktiivselt CTO rollis.

Kirke Saar

Põhjamaade Investeerimispanga NIB infojuht (CIO)

Kirke on töötanud mitmes rahvusvahelises ettevõttes nagu Oracle, Microsoft, Swedbank, Eesti Energia ja Telia. Teda on alati huvitanud see, kuidas tehnoloogia võib lühikese ajaga muuta inimeste käitumist ja tekitada uusi vajadusi toodete ning teenuste järele. Kõikides organisatsioonides, kus Kirke on töötanud, on tal alati tulnud teha muudatusi – nii organisatsioonilisi kui ka digitaalseid.

Kristel Kruustük

Testlio asutaja, ettevõtja ja ema

Kristel märkas tarkvaratestimise valdkonnas mitmeid vajakajäämisi ning otsustas asutada nende lahendamiseks oma idufirma. Ta registreeris end maailma suurimal hackathonil Angelhack, mille võitmisega kaasnes 25 000 $ suurune investeering.
Tänaseks on Kristeli ettevõtte Testlio võrgustikus enam kui 10 000 professionaalset testijat ning ettevõte annab tööd rohkem kui 120 töötajale 20 eri riigis. Testlio klientideks on teiste hulgas CBS, Hotels.com, Microsoft ja NBA.
Lisaks Testliole tegeleb Kristel ratsutamisega ning vabadel hetkedel meeldib talle ka klaverit mängida. Ta on vōtnud endale eesmärgiks käia koolides ning tutvustada noortele tehnoloogiavaldkonda ja elu ettevõtjana ning julgustada neid oma unistusi ellu viima.

Kristo Vaher

Eesti riigi tehnoloogiate juht

Kristo on suure osa oma elust olnud käed-küljes insener, lisaks juhtinud tehnoloogiameeskondi ja töötanud arhitektina meedias, panganduses ja avalikus sektoris, ehitades mitmeid kaasaegseid infosüsteeme ja seotud lahendusi. Kristo usub tugevalt sündmuspõhiste mikroteenuste ja domeenist juhinduva disaini põhimõtetesse ja vastutab täna koos oma meeskonnaga digiriigi järgmise põlvkonna arhitektuuri ja tehnoloogiavisiooni eest.

Mart Mägi

Omniva juhatuse esimees

Mart lõpetas 1993. aastal Tartu Ülikooli majandusteaduskonna rahanduse ja krediidi erialal. 2004. aastal kaitses ta MBA kraadi Tartu Ülikoolis ning samaaegselt Varssavi Panganduse ja Kindlustuse Ülikoolis. Mart on töötanud erinevates panganduse, kindlustuse ja klienditeeninduse valdkondades. Ta on juhtinud Sampo CEE üksust, PWC Advisorsi, Hansa Liisingut, Amservi, Südameapteeki ja Statistikaametit. Pikaajalise juhikogemusega Mart on ka mitmete erinevate organisatsioonide (Tallinna Vesi, Tartu Ülikooli SA jt) nõukogu liige.

Mart Noorma

Milrem Roboticsi teadus- ja arendusdirektor ning Tartu Ülikooli kosmose- ja kaitsetehnoloogia professor

Mart Noorma on füüsik ja tehnikateadlane, kes armastab kosmosetehnoloogiat ning roboteid. Pärast mitmete põnevate ametite pidamist Soomes, Ameerika Ühendriikides ja Tartu Ülikoolis, liitus ta 2017. aastal AS Milremiga, et juhtida ettevõtte teadus- ja arendusosakonda.

Ott Velsberg

Riigi andmete juht Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumis

Ott Velsberg vastutab riigi andmete valdkonna strateegilise juhtimise ja koordineerimise eest, sealhulgas andmehalduse, tehisintellekti ja avaandmete valdkonna eest. Ott lähtub enda tegevuses visioonist, et Eesti avaliku sektori tehtavad otsused tehakse andmepõhiselt, teenused toimivad ilma lõppkasutajat koormamata ning riik toetab avatud innovatsiooni ja kogukondlikku arendamist. Lisaks andmete valdkonna juhtimisele töötab Ott Umea Ülikoolis doktorandina informaatika teaduskonnas, kus tema teadustöö keskendub asjade internetile.

Raul Rikk

Riigi küberturvalisuse poliitika juht, Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Rauli peamisteks töökohustusteks on üleriigilise küberturvalisuse tagamise juhtimine, korraldamine ja koordineerimine riigisiseselt ja rahvusvaheliselt, vastava poliitika ja arengukavade väljatöötamine ning elluviimise ja tulemuslikkuse seire, algatuste eestvedamine ning valdkonda reguleerivate õigusaktide eelnõude ettevalmistamine. Ta on töötanud riigikaitse ja julgeoleku valdkonnas alates 1994. aastast ning osalenud kõikide Eesti küberturvalisuse strateegiate loomisel alates 2007. aastast. Ta on olnud E-riigi Akadeemia küberturvalisuse valdkonna käivitaja ning riikliku küberturvalisuse indeksi National Cyber Security Index looja, samuti üks NATO Kooperatiivse Küberkaitse Kompetentsikeskuse asutajatest, juhtides selle loomist aastatel 2004–2008.
Raulil on magistrikraad riigikaitse juhtimise erialal Soome Riigikaitse Ülikoolist (Finnish National Defence University) ning infotehnoloogia juhtimise magistrikraad Tallinna Ülikoolist. Samuti on ta lõpetanud USA Maaväe Staabikolledži (US Army Command and General Staff College).

Robert Pajos

Telia Eesti CEO

Robert on töötanud tehnoloogiasektori rahvusvahelistes ettevõtetes tippjuhina üle 25 aasta, Telia Eestit juhib ta alates 2018. aastast. Enne Teliasse ja Eestisse tulekut töötas Robert Ericssoni kontsernis erinevates juhtrollides ning turgudel – viimati Brasiilias, aga ka näiteks Kolumbias, Rootsis, Venemaal ja USA-s.

Tarko Tikan

Telia Eesti võrgu ja infrastruktuuri peaarhitekt

Tarko on IT-ga seotud lapsepõlvest saati, erilist huvi tunneb ta andmeside(võrkude) vastu. Erinevalt traditsioonilistest Powerpointi-arhitektidest toimetab Tarko käsi masinas pea kõigega, millega telekommunikatsiooni sektoris üldse toimetada võimalik on. Tarko on üles ehitanud kaks Eesti suurimat operaatorit ning on ka Eesti IPv6 isa.

Elis Pikmets

Telia Eesti finantsdirektor

Elis Pikmets töötab alates 2019. aastast Telia Eesti finantsdirektorina. Samas valdkonnas on tal töökogemust 20 aastat, millest viimased 13 on ta veetnud Telia Eestis, Telia Company äriüksuses Norras ja AS-is Elion Ettevõtted. Samuti on ta MTÜ EMERK Audiere kaasasutaja ja juhatuse liige, aidates kaasa Tartu Ülikooli Kliinikumi Kõrvakliiniku teadusprojektidele ja kuulmispuudega inimeste elu hõlbustamisele. Elis on kaitsnud Tallinna Tehnikaülikoolis juhtimisarvestuse erialal magistrikraadi.

Kristjan Kukk

Telia Eesti võtme- ja suurklientide üksuse juht

Oma karjääri esimese poole töötas Kristjan Eesti Pangas, tegeledes peamiselt investeerimisega. Alates 2006. aastast on Kristjan toimetanud Telias, keskendudes esmalt sellele, kuidas muuta üks tehnoloogiaettevõte kliendikeskseks teenindusettevõtteks ning viimastel aastatel sellele, kuidas muuta üks telekommunikatsiooniettevõte IKT-ettevõtteks.

Margot Lelle

Telia Eesti suurkliendilahenduste tarne ja halduse juht

Margoti esialgne plaan õppida TTÜ-s majandust ei kukkunud hästi välja, kuna esimesel aastal käis Margot paralleelselt ka telekommunikatsiooni ainetes, kaotas tehnoloogiale oma südame ning tänaseks on töötanud Telias erinevates valdkondades juba üle 20 aasta. Margot on juhtinud EMT juhtimiskeskust, arendanud oma tiimiga teenuste tagamiseks vajalikke keskkondi ning viimased paar aastat vastutab Telia suurklientide IT-teenuste opereerimise ning sisemise IT-taristu meeskondade eest.

Reimo Lepp

Telia Eesti Microsofti ja töökoha kliendilahenduste osakonna juht

Reimo on keskmisest suurem tehnoloogiahuviline, suuremat sorti nohik ja isehakanud kodukinokriitik. Viimased 9 aastat on ta aidanud Telia Eesti kliente IT-lahenduste tarne ja haldamise valdkonnas. Kogemusi on Reimo omandanud nii administraatori, teenusehalduri kui juhi rollides ning hetkel investeerib ta enda aega Microsofti kliendilahenduste ja töökohateenuste osakonna juhtimisse.
Telia Digital Hub

Programm

Programm

Programmi ettekannetes ja aruteludes käsitletakse IoT, 5G, küberturvalisuse, pilvetehnoloogiate ja IT-terviklahendustega seonduvaid teemasid. Lisaks toimuvad EKSPO-alas Guru Bari laval Telia partnerettevõtete praktilised esitlused, mille käigus saad tutvuda digitaliseerimise valdkonna kõige uudsemate tehnoloogiatega.

Registreerin

Pealava

8.30

Hommikukohv

9.30

Pealava stardib
Tervitussõnad

Holger Haljand, Telia Eesti ärikliendi üksuse juhtRobert Pajos, Telia Eesti tegevjuht

9.50

The Power of & (ENG)

Andreas Ekström, Ajakirjanik, kirjanik ja digivisionäär

10.20

Reinvent Better Connected Living (ENG)

Allison Kirkby, Telia Company president ja tegevjuht

10.40

Avadiskussioon: Eesti digiühiskonna tulevik

Rene Tammist, Utilitas OÜ arendusjuht ning endine ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister
Kaimar Karu, ettevõtja ning endine IT- ja väliskaubanduse minister
Andres Sutt, Eesti Vabariigi ettevõtlus- ja infotehnoloogiaminister
Moderaator: Holger Haljand, Telia Eesti ärikliendi üksuse juht

11.30

Paus ja ekspo

STRIIMID

13.15

Lõuna ja ekspo

15.15

Ekspo

Pealava

15.45

Future Health: Remote Monitoring and Artificial Intelligence (ENG)
Prof Derek O'Keeffe

16.30

Kokkuvõte
Holger Haljand, Telia Eesti ärikliendi üksuse juht

Guru Bar

12:00

16:30

Praktilised näited EKSPO partneritelt

Moderaator: Peeter Marvet, Vaimo küberturbe-evangelist


Digital Pub

16:30

20:00

Planeerimisel


INSPIREERIVAD ETTEKANDED JA ARUTELUD EELMISE AASTA ÜRITUSELT